Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
mlodywb March 15 2013 22:21:44
Witam i co bedzie ten sparning w niedziele ?? bo pogoda jest jaka jest ??
hipek March 15 2013 16:30:47
chlopaki narty i sanki tez moga sie przydac Szeroki uśmiech
grzes March 14 2013 17:29:16
Trampkarze: Trenujemy w poniedziałek o 16.30. Pamiętajcie o dobraniu odpowiedniego ubioru do warunków atmosferycznych UÅ›miech
franki March 11 2013 23:59:15
Przypominam że JUTRO trening Seniorzy I, SENIORZY II, JUNIORZY o godzinie 19.00 na boisku. Panowie sezon nadciąga więc przyłóżmy się!
ROJU14 March 11 2013 10:15:02
poda ktoś jakiś plan treningów seniorów na ten tydzień?
grzes March 10 2013 14:01:38
Trampkarze: Jutro trening na Batorym o 16.30. Weźcie sobie ciepłe ubrania, czapki, rękawiczki bo może być zimno. Dozobaczenia
franki March 09 2013 02:30:49
Niestety nie...
Juniorek March 08 2013 19:25:05
B klasa sparuje coś w ten weekend??
franki March 08 2013 10:24:14
JUNIORZY:Sparing nie w ten weekend tylko kolejny (jeszcze zobaczymy czy sobotwa czy niedziela i czy u nas czy w Zakrz.). Przychodzcie na treningi!
Juniorek March 07 2013 23:22:20
Kiedy gdzie i o której dokładnie ten sparing Juniorów?
franki March 07 2013 22:42:46
JUNIORZY: w piatek ostatnia hala Szarów. W tygodniu trenujemy z jedynką (boisko lub Orlik - się okaże).W weekend macie sparing z Iskrą. A od nowego tygodnia już miejmy nadzieję ze swoim trenerem.
kaczol March 07 2013 22:09:35
Co z treningami juniorów ?
franki March 07 2013 13:51:42
Temat w trakcie załatwiania. Brzeie w ten wekend nie da rady. adamy teraz z Orłem Cikowice
grzes March 07 2013 07:19:51
Przypominam trampkarzom, że dziś o godzinie 16.30 na naszym stadionie, odbędzie się pierwszy trening
kris_8813 March 07 2013 00:24:49
A czy FrAnKu gramy jakiś sparing? Pokazuje jÄ™zyk
franki March 06 2013 09:47:04
W tym tygodniu ostatnia hala w Szarowie. Od przyszłego tygodnia boisko albo Orlik min. dwa razy w tygodniu. Póki nie jest wybrany dla JUNIORÓW trener, kopcie i cwiczcie z nami.
JuNioR March 05 2013 17:53:28
B-klasa coś trenuje w tym tygodniu po za halą w piątek ?
Juniorek March 05 2013 17:49:21
Informacja z Orlikiem jest pewna ?
franki March 04 2013 23:07:07
Bedziemy coś myśleć o tym. Orlik na WB ma być otwarty od 10 marca
mlodywb March 04 2013 00:27:51
Witam mam pytanie co z sparingiem juniorów ?? będzie w ten weekend ?
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,365 unikalne wizyty