Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
mlodywb
March 15 2013 22:21:44
Witam i co bedzie ten sparning w niedziele ?? bo pogoda jest jaka jest ??
hipek
March 15 2013 16:30:47
chlopaki narty i sanki tez moga sie przydac 

grzes
March 14 2013 17:29:16
Trampkarze: Trenujemy w poniedziałek o 16.30. Pamiętajcie o dobraniu odpowiedniego ubioru do warunków atmosferycznych 

franki
March 11 2013 23:59:15
Przypominam że JUTRO trening Seniorzy I, SENIORZY II, JUNIORZY o godzinie 19.00 na boisku. Panowie sezon nadciąga więc przyłóżmy się!
ROJU14
March 11 2013 10:15:02
poda ktoś jakiś plan treningów seniorów na ten tydzień?
grzes
March 10 2013 14:01:38
Trampkarze: Jutro trening na Batorym o 16.30. Weźcie sobie ciepłe ubrania, czapki, rękawiczki bo może być zimno. Dozobaczenia
franki
March 09 2013 02:30:49
Niestety nie...
Juniorek
March 08 2013 19:25:05
B klasa sparuje coś w ten weekend??
franki
March 08 2013 10:24:14
JUNIORZY:Sparing nie w ten weekend tylko kolejny (jeszcze zobaczymy czy sobotwa czy niedziela i czy u nas czy w Zakrz.). Przychodzcie na treningi!
Juniorek
March 07 2013 23:22:20
Kiedy gdzie i o której dokładnie ten sparing Juniorów?
franki
March 07 2013 22:42:46
JUNIORZY: w piatek ostatnia hala Szarów. W tygodniu trenujemy z jedynką (boisko lub Orlik - się okaże).W weekend macie sparing z Iskrą. A od nowego tygodnia już miejmy nadzieję ze swoim trenerem.
kaczol
March 07 2013 22:09:35
Co z treningami juniorów ?
franki
March 07 2013 13:51:42
Temat w trakcie załatwiania. Brzeie w ten wekend nie da rady. adamy teraz z Orłem Cikowice
grzes
March 07 2013 07:19:51
Przypominam trampkarzom, że dziś o godzinie 16.30 na naszym stadionie, odbędzie się pierwszy trening
kris_8813
March 07 2013 00:24:49
A czy FrAnKu gramy jakiś sparing? 

franki
March 06 2013 09:47:04
W tym tygodniu ostatnia hala w Szarowie. Od przyszłego tygodnia boisko albo Orlik min. dwa razy w tygodniu. Póki nie jest wybrany dla JUNIORÓW trener, kopcie i cwiczcie z nami.
JuNioR
March 05 2013 17:53:28
B-klasa coś trenuje w tym tygodniu po za halą w piątek ?
Juniorek
March 05 2013 17:49:21
Informacja z Orlikiem jest pewna ?
franki
March 04 2013 23:07:07
Bedziemy coś myśleć o tym. Orlik na WB ma być otwarty od 10 marca
mlodywb
March 04 2013 00:27:51
Witam mam pytanie co z sparingiem juniorów ?? będzie w ten weekend ?
