Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
kris_8813 February 21 2013 00:46:22
W czwartek pierwsza druzyna trenuje czy nie ?
kris_8813 February 20 2013 23:51:29
Oczywiście juniorzy też się deklarowali a wystraszyli się pewnie śniegu Z przymrużeniem oka z takim podejściem to nie ma po co wybiegać na boisko bo bd pośmiewisko Z przymrużeniem oka a za miesiąc liga rusza...
kris_8813 February 20 2013 23:50:03
Dziś wielki trening w bieganiu Z przymrużeniem oka Oczywiście stawiło się 3 zawodników. Dziękuję całej drugiej drużynie za frekwencje, bo nie wierze że z jakiś 20 osób czy więcej miało czas tylko 3 Z przymrużeniem oka
hipek February 20 2013 08:32:40
19
kris_8813 February 19 2013 19:38:51
O której jutro na boisku?
franki February 19 2013 10:58:47
TRAMPKARZE: w tą sobotą gracie aż trzy mecze w Turnieju Demczuka w Niepołomicach. o 12.00 ze Złomexem, o 13.00 z Dębem i o 14.00 z Contrą.
franki February 17 2013 22:07:11
BATORY II: Treningi w środę na boisku ( WB ) i piątek hala (Szarów). Od marca nowsza wersja strony www.
Wneq February 16 2013 12:48:36
Ok . Dzięki Yanek za szybką odpowiedź.
Yanek February 16 2013 12:45:36
Zbiórka 7:45 na Batorym. Jest ponoć bus
Wneq February 16 2013 12:39:58
Jak z jutrzejszym sparingiem ? Spotykamy się pod klubem ? Jeżeli tak to o której godzinie . Z góry dzięki za informacje UÅ›miech
siwy_13 February 10 2013 12:19:23
JA-RO-SŁAW!POL-SKĘ ZBAW!
Malina February 10 2013 11:13:49
Jarek jako, że klasowy piłkarz nie ma łatwo napewno wybierze japonki Z przymrużeniem oka
bartek February 09 2013 19:25:45
Ok, poprawiam pytanie: Jarek, w jakich butach Ty będziesz grał?
jaro T February 08 2013 23:40:00
odradzam japonki i i buty wspinaczkowe
jaro T February 08 2013 23:39:06
Szutrówki ale w lankach też się da kopać.
bula February 08 2013 17:28:35
sportowe bartek!
bartek February 08 2013 11:53:20
Może ktoś określić, jakie obuwie jest najlepsze na to boisko Hutnika?
franki February 07 2013 22:09:48
BATORY II - panowie - Wynikło małe NIEPOROZUMIENIE - Nasz sparing ze Szreniawą o 9.00 ale w NIEDZIELĘ, a nie sobotę. Wyjazd o 8.00 spod klubu. transport własny.
franki February 06 2013 16:40:12
BATORY II: przypominam Pt - hala Szarów - 21.00, SB- sparing ze Szreniawą Koszyce na sztucznym hutniku o 9.00. Juniorzy Piątek ta sama Hala, a w sobotę ostatnie dwa mecze w Turnieju Demczuka.
franki February 04 2013 22:49:09
Także chyba nie tym razem. Wygrajcie oba mecze i pokażcie, że przez pomyłkę znaleźliście się w grupie 10-15! KSB!
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,376 unikalne wizyty