Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki
February 04 2013 22:48:16
Juniorzy zawsze mile widziani u nas! Wiecie o tym, więc na przyszłość zapraszamy. Natomiast chba się nie da bo gracie w tą sobote dwa mecze w Turnieju halowym (ostatnie dwa mecze bodaj o 9.00 i 10.30)
mlodywb
February 04 2013 00:08:31
Franku a moge wpaść na sparring II ??
franki
February 01 2013 15:09:04
Rozpoczęcie sezonu nastąpi: A-klasa od zaległego meczu 23/24.03.2013. B-klasa do 30.03.2013, JUNIORZY 6/7.04.2013 - zapomnieli o zaległej połowie meczu, TRAMPKARZE: 13/14.04.2013
franki
February 01 2013 14:12:20
BATORY II: Mamy zaplanowany sparing na 09.02.2013 (Sobota) ze Szreniawą Koszyce o godzinie 9.00 na sztucznym boisku na Hutniku. Uprzedzając pytanie nie było innego terminu.
JuNioR
January 26 2013 20:05:23
Dąb 'II" Zabierzów Bocheński 1:4 Batory Wola Batorska
gratulacje chłopaki !
gratulacje chłopaki !
Lysiwo
January 25 2013 23:07:08
Następny trening 1 drużyny w poniedziałek na sali os.spółdzielcze godz. 20.00
Yanek
January 25 2013 17:58:57
Staw jest zamarznięty ale jutro dopiero będą próby obciążenia tafli sporą masą, żeby sprawdzić czy lód jest wystarczająco gruby. Nie wiadomo czy uda się ową masę przytransportować na akwen
Yanek
January 25 2013 17:56:06
Orlik podobno zostanie otwarty jak wrócisz do czynnego uprawiania piłki nożnej w Batorym. Podobno jest to wymóg ministerstwa Sportu, które wyłożyło część pieniędzy na ten projekt.
Juniorek
January 25 2013 13:28:03
O której Juniorzy mają jutro zbiórkę ?
jaro T
January 24 2013 22:21:30
Ale ankieta
Po pierwsze kiedy otworzą tego orlika na Woli bo chętnie bym tam pokopał
? Po drugie czy staw obok gimnazjum jest zamarznięty bo pojeździłbym na łyżwach?
Po pierwsze kiedy otworzą tego orlika na Woli bo chętnie bym tam pokopał
? Po drugie czy staw obok gimnazjum jest zamarznięty bo pojeździłbym na łyżwach?
franki
January 21 2013 22:16:39
Myślę, że w tym tygodniu będzie odwołane, bo nogi narazie można połamać (ma to być ponoć bieganie). Dwójka o ile ktoś ma chęci i czas to też mamy trenować.
bzikinio
January 21 2013 19:31:35
Nie zapomnijcie o łyżwach 

hipek
January 21 2013 17:03:07
raczej lodowisku po dzisiejszym deszczu
Lysiwo
January 21 2013 16:27:31
Trening 1 drużyny w czwartek o 18 na boisku.
franki
January 18 2013 16:19:54
Trampkarze: JUTRO o 11.00 z Wieliczanka II. JUNIORZY: jutro tj 19.01 pauzujecie
Anathol
January 18 2013 13:22:40
Kiedy nastepny mecz trampkarzy w turnieju halowym ??
cafar
January 18 2013 00:20:18
moge byc za Ciebie? ja chce głosowac 

bzikinio
January 10 2013 17:35:18
I to jest sensowna godzina.
bzikinio
January 09 2013 05:35:37
Ale to nie ma co pytać mnie kiedy mi pasuje...Szkolne zebrania były zawsze popołudniem robione xD a to też poważne
Wiec tylko usprawiedliwiam się że mnie nie będzie żeby nie było jakiegoś ale..
Wiec tylko usprawiedliwiam się że mnie nie będzie żeby nie było jakiegoś ale..
kris_8813
January 09 2013 02:01:52
jemu? w środe o 21
