Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki February 04 2013 22:48:16
Juniorzy zawsze mile widziani u nas! Wiecie o tym, więc na przyszłość zapraszamy. Natomiast chba się nie da bo gracie w tą sobote dwa mecze w Turnieju halowym (ostatnie dwa mecze bodaj o 9.00 i 10.30)
mlodywb February 04 2013 00:08:31
Franku a moge wpaść na sparring II ??
franki February 01 2013 15:09:04
Rozpoczęcie sezonu nastąpi: A-klasa od zaległego meczu 23/24.03.2013. B-klasa do 30.03.2013, JUNIORZY 6/7.04.2013 - zapomnieli o zaległej połowie meczu, TRAMPKARZE: 13/14.04.2013
franki February 01 2013 14:12:20
BATORY II: Mamy zaplanowany sparing na 09.02.2013 (Sobota) ze Szreniawą Koszyce o godzinie 9.00 na sztucznym boisku na Hutniku. Uprzedzając pytanie nie było innego terminu.
JuNioR January 26 2013 20:05:23
Dąb 'II" Zabierzów Bocheński 1:4 Batory Wola Batorska UÅ›miech gratulacje chłopaki !
Lysiwo January 25 2013 23:07:08
Następny trening 1 drużyny w poniedziałek na sali os.spółdzielcze godz. 20.00
Yanek January 25 2013 17:58:57
Staw jest zamarznięty ale jutro dopiero będą próby obciążenia tafli sporą masą, żeby sprawdzić czy lód jest wystarczająco gruby. Nie wiadomo czy uda się ową masę przytransportować na akwen
Yanek January 25 2013 17:56:06
Orlik podobno zostanie otwarty jak wrócisz do czynnego uprawiania piłki nożnej w Batorym. Podobno jest to wymóg ministerstwa Sportu, które wyłożyło część pieniędzy na ten projekt.
Juniorek January 25 2013 13:28:03
O której Juniorzy mają jutro zbiórkę ?
jaro T January 24 2013 22:21:30
Ale ankieta UÅ›miech Po pierwsze kiedy otworzą tego orlika na Woli bo chętnie bym tam pokopał ? Po drugie czy staw obok gimnazjum jest zamarznięty bo pojeździłbym na łyżwach?
franki January 21 2013 22:16:39
Myślę, że w tym tygodniu będzie odwołane, bo nogi narazie można połamać (ma to być ponoć bieganie). Dwójka o ile ktoś ma chęci i czas to też mamy trenować.
bzikinio January 21 2013 19:31:35
Nie zapomnijcie o łyżwach Szeroki uÅ›miech
hipek January 21 2013 17:03:07
raczej lodowisku po dzisiejszym deszczu
Lysiwo January 21 2013 16:27:31
Trening 1 drużyny w czwartek o 18 na boisku.
franki January 18 2013 16:19:54
Trampkarze: JUTRO o 11.00 z Wieliczanka II. JUNIORZY: jutro tj 19.01 pauzujecie
Anathol January 18 2013 13:22:40
Kiedy nastepny mecz trampkarzy w turnieju halowym ??
cafar January 18 2013 00:20:18
moge byc za Ciebie? ja chce głosowac Smutek
bzikinio January 10 2013 17:35:18
I to jest sensowna godzina.
bzikinio January 09 2013 05:35:37
Ale to nie ma co pytać mnie kiedy mi pasuje...Szkolne zebrania były zawsze popołudniem robione xD a to też poważne Szeroki uÅ›miech Wiec tylko usprawiedliwiam się że mnie nie będzie żeby nie było jakiegoś ale..
kris_8813 January 09 2013 02:01:52
jemu? w środe o 21
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,377 unikalne wizyty