Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bartek
November 28 2012 13:38:27
Ja chętnie mogę zagrać
tomala13
November 27 2012 18:07:22
w czwartek zapraszam chętnych na gierkę z pracownikami MANa pod balon na Puszczy dajcie znać czy jest ktoś chętny start godz 15
franki
November 20 2012 23:41:26
to powiedzieć.
franki
November 20 2012 23:40:58
Do Aikona0707: Ja myślę, że Prezes będzię się starał o reelekcję. Pożyjemy-zobaczymy. Natomiast odnośnie np. Waszego trenera. Jeśli macie tam jakieś ALE odnośnie jego osoby to Wybory będą idealną żeby
kris_8813
November 20 2012 21:53:07
ja w sumie mam chyba wtedy chorować ale bd 

hipek
November 20 2012 18:43:26
08.12.2012 odpowiada
tomala13
November 20 2012 17:39:28
8.12 pasuje
aikon0707
November 20 2012 01:19:57
zed sezonem ... po za tym wydaje mi się ,że Prezes da sobie spokój ??
aikon0707
November 20 2012 01:19:32
Ja nie mówię ,że Batorego nie będzie bo jest tam wielu wspaniałych ludzi mających serce na dłoni choćby Ty Franku - Czy ktoś rozliczy trenera z wyników ??lekceważył i naśmiewał się z przeciwników prz
bzikinio
November 20 2012 00:57:11
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.. błędem była zmiana trenera...gość się ewidentnie nie nadaje. Batory BYŁ!BĘDZIE!JEST!
franki
November 19 2012 22:43:01
Nie wiem do czego bijesz aikonie0707, ale chyba nie będzie tak źle. B-klasa pisać czy termin 08.12.2012 odpowiada?!?!
Dudek33
November 19 2012 22:01:02
Pora zmienic zarzad, mieli szanse sie wykazac a tu lipnie wyszlo tylko sie zamieszanie narobilo heh
aikon0707
November 19 2012 18:43:58
godnie z literą prawa skoro żyjemy w państwie bezprawia!!!!
aikon0707
November 19 2012 18:43:31
Chodzi mi o A klasę - umówmy się na awans
już odpłynął ...(trener mógł zacząć przygotowania 2 tyg .przed ligą i mówić ,że w tej lidze nie ma ekipy która może z nami nawiązać walkę ) Nie może być z
franki
November 19 2012 10:43:07
żeby wszystko było zgodne literą prawa (statutu).
franki
November 19 2012 10:42:24
Czemu "po klubie"? W klubie tak samo jak w innych organizacjach są kadencje. Ta obecna już dobiega końca. Trzeba wybrać nową lub poprzeć obecną - to już w zależności wg decyzji wyborców, żeb
aikon0707
November 19 2012 00:19:38
Czyli z dniem 16.12 będzie po klubie ???????????
franki
November 18 2012 22:20:25
B-klasa nowy termin zakończenia na 08.12. Pisać co Wy na to, bo to raczej ostateczny termin?
franki
November 18 2012 19:24:00
TRAMPKARZE: do Turnieju Demczuka macie przerwę. Turniej zaczynie się ok.08.12.2012 r. Bedzie trwał do końca lutego. przez marzec bedzie halę.w kwietniu 2-3 tyg. na boisku i sezon.
grzes
November 18 2012 15:22:44
a dlaczego nie ma sparingu?.. Może zrobilibyśmy sobie (b-paka) jakąś gierkę w weekend za tydzień
?
?