Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bartezzz84
February 26 2012 14:56:11
re miały miejsce przez ostatni rok.Powodzenia w walce o awans!Pozdrawiam! Bartek Kolarz
bartezzz84
February 26 2012 14:55:26
Witam
Chciałem poinformować iż moja przygoda z "Batorinians" dobiegła już końca. Chciałem z tego miejsca podziękować "wszystkim" za wspaniałe momenty na boisku jak i po za nim,któ
Chciałem poinformować iż moja przygoda z "Batorinians" dobiegła już końca. Chciałem z tego miejsca podziękować "wszystkim" za wspaniałe momenty na boisku jak i po za nim,któ
kris_8813
February 24 2012 13:57:40
Mnie niestety nie bd bo wracam dopiero w niedziele w nocy 

franki
February 23 2012 12:39:28
Szreniawa Koszyce
Boomerr
February 23 2012 01:38:16
z kim wogole gramy ten sparing??
franki
February 22 2012 15:06:50
Panowie przypominam : sparing II drużyny w niedzielę o 12.00 na hutniku pod balonem! kto może - obecność obowiązkowa!
bzikinio
February 20 2012 19:47:49
O której? o_O Oszaleli.
Lysiwo
February 20 2012 19:14:46
Panowie sparing 1 drużyny w środę o 21 na sztucznym boisku Hutnika (można poczuć klimat Ligi Mistrzów..)Zbiórka prawdopodobnie godzinę przed meczem
franki
February 20 2012 16:15:13
potrzeba jeszcze tego tel?
bzikinio
February 19 2012 12:31:28
Ma koś numer do dziadka? Jak tak to można prosić? 

hipek
February 17 2012 02:37:30
POWIEDZA JAKBYS SIE NIEDOMYSLIL ZAJCU
hipek
February 17 2012 02:35:39
spytaj starszych kolegow to ci powikedza a jak ci cos niepasoje to mozesz dostac w rylo to ci sie odwidzi twoje ĘĄ
Boomerr
February 16 2012 22:50:05
Tyś prowadził... chyba siebie z Batorego do domu chyba


hipek
February 16 2012 16:10:47
rezultatem.ale co ja ci bede gadal.....,bo choc ty nawet gdybys trenowal to i tak nic wiecej z ciebie juz niewyciagnie no moze te 7minut
hipek
February 16 2012 16:08:08
bomber ja nikogo nietrenuje a na mecz sam sie sklad ustawia a zes slaby to niegrasz a na 5 min to cie mozna wpuszczac.a jak chcesz wiedziec to pare lat temu prowadzilem trampkarzy i nawet z niezlym re
kris_8813
February 15 2012 23:30:52
Tomasz ty zapierniczaj tak żeby mieć siły na co najmniej 70 min
I bd git 
I bd git 
Boomerr
February 15 2012 23:28:53
ja chce grac i wkoncu pokaze na co mnie stac
np bede mial sile juz na 7 minut a nie na 5 :]
np bede mial sile juz na 7 minut a nie na 5 :]
Boomerr
February 15 2012 23:27:57
Hipek a Ty nie pier. tylko może weź sie do GRY, bo na trenowaniu i ustawianiu drużyny to sie akurat mało znasz !!
Yanek
February 15 2012 22:51:40
A więc zwołujmy zebranie!!!! Oprzyjmy sprawę o bufet i debatujmy!!! Co wy na to chłopy?
kris_8813
February 15 2012 19:42:27
drużynę 

