Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
pejawb
October 29 2011 23:51:04
To c****owo ;/;/;/;/
grzes
October 29 2011 20:35:45
4-0 w plecy :x
pejawb
October 29 2011 18:53:30
Jak tam B-klasa ?? 

hipek
October 28 2011 11:47:39
jak was ku.... niebede raz zescie juz olali wiec nawet niewku**iajcie!!!!
Yanek
October 27 2011 21:57:53
Jakbyśmy grali co 3 dni to można by do końca listopada rozegrać cały sezon a wiosna wolna albo można zacząć nowy sezon..
Yanek
October 27 2011 21:54:46
Mądre chłopy w tym związku zasiadają. Miejmy nadzieje, że będzie lało. Mnie i Arka nie będzie na tej drugiej kolejce.
JuNioR
October 27 2011 21:35:11
Godziny meczów też genialnie ustalone...
Boomerr
October 27 2011 20:36:17
to po co robic przerwe, walnijmy odrazu runde wiosenna i będzie spokoj
hipek
October 27 2011 20:12:17
13-30. debile po h.. to grac
hipek
October 27 2011 20:07:46
14 kolejka - 06.11.2011 r.
Klasa A Seniorów r11; godz. 13.30
Klasa B Seniorów r11; godz. 11.00
15 kolejka -13.11.2011 r.
Klasa A Seniorów r11; godz. 11,00
Klasa B Senioró
hipek
October 27 2011 20:07:21
Komisja Gier na posiedzeniu w dniu 27.10.2011 podjęła decyzję o rozegraniu awansem
dwóch kolejek z rundy wiosennej 2012 w klasie A i B seniorów.
Gonzo
October 27 2011 00:50:30
spore podobieństwo
tylko czapki brak
a wracajac do poprzedniego wątku, można z "tego" jakiś tekst ułożyć 
tylko czapki brak
a wracajac do poprzedniego wątku, można z "tego" jakiś tekst ułożyć 
Boomerr
October 26 2011 23:51:37
http://img.interia.pl/pom
ponik/nimg/i/7/ fot_Michae
l_Loccisano_raz_5496046.j
pg Pan S. z nową żoną :]
ponik/nimg/i/7/ fot_Michae
l_Loccisano_raz_5496046.j
pg Pan S. z nową żoną :]
pejawb
October 24 2011 22:11:56
Jaro zgadzam sie z toba nasrajmy mu tam do tej piaskownicy 

jaro T
October 24 2011 21:59:34
Trzeba chyba zrobić akcję "wszyscy srają do piaskownicy" 

bartekwb
October 24 2011 21:06:13
Kur..Co on może wiedzieć o zasadach..pajac jeden^^-.-
Gonzo
October 24 2011 20:44:40
Dyrkowi zabrakło języka gębie
Szkoda że go właściciel boiska kryje, bo ponoć ta cała umowa gówno warta 
Szkoda że go właściciel boiska kryje, bo ponoć ta cała umowa gówno warta 
wara
October 23 2011 22:15:39
http://www.tvp.pl/krakow/
informacja/kron ika/wideo/
23-x-2011-godz-1830/55330
58
informacja/kron ika/wideo/
23-x-2011-godz-1830/55330
58
franki
October 23 2011 21:34:19
Wyniki idealne pod nas w tej kolejce
Brawa Chłopaki za zwycięstwo!!!
Brawa Chłopaki za zwycięstwo!!!
Kaka
October 23 2011 21:14:33
bosko 

