Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
pejawb October 29 2011 23:51:04
To c****owo ;/;/;/;/
grzes October 29 2011 20:35:45
4-0 w plecy :x
pejawb October 29 2011 18:53:30
Jak tam B-klasa ?? Szeroki uśmiech
hipek October 28 2011 11:47:39
jak was ku.... niebede raz zescie juz olali wiec nawet niewku**iajcie!!!!
Yanek October 27 2011 21:57:53
Jakbyśmy grali co 3 dni to można by do końca listopada rozegrać cały sezon a wiosna wolna albo można zacząć nowy sezon..
Yanek October 27 2011 21:54:46
Mądre chłopy w tym związku zasiadają. Miejmy nadzieje, że będzie lało. Mnie i Arka nie będzie na tej drugiej kolejce.
JuNioR October 27 2011 21:35:11
Godziny meczów też genialnie ustalone...
Boomerr October 27 2011 20:36:17
to po co robic przerwe, walnijmy odrazu runde wiosenna i będzie spokoj
hipek October 27 2011 20:12:17
13-30. debile po h.. to grac
hipek October 27 2011 20:07:46
14 kolejka - 06.11.2011 r. Klasa A Seniorów r11; godz. 13.30 Klasa B Seniorów r11; godz. 11.00 15 kolejka -13.11.2011 r. Klasa A Seniorów r11; godz. 11,00 Klasa B Senioró
hipek October 27 2011 20:07:21
Komisja Gier na posiedzeniu w dniu 27.10.2011 podjęła decyzję o rozegraniu awansem dwóch kolejek z rundy wiosennej 2012 w klasie A i B seniorów.
Gonzo October 27 2011 00:50:30
spore podobieństwo UÅ›miech tylko czapki brak UÅ›miech a wracajac do poprzedniego wątku, można z "tego" jakiś tekst ułożyć UÅ›miech
Boomerr October 26 2011 23:51:37
http://img.interia.pl/pom
ponik/nimg/i/7/ fot_Michae
l_Loccisano_raz_5496046.j
pg Pan S. z nową żoną :]
pejawb October 24 2011 22:11:56
Jaro zgadzam sie z toba nasrajmy mu tam do tej piaskownicy Szeroki uśmiech
jaro T October 24 2011 21:59:34
Trzeba chyba zrobić akcję "wszyscy srają do piaskownicy" UÅ›miech
bartekwb October 24 2011 21:06:13
Kur..Co on może wiedzieć o zasadach..pajac jeden^^-.-
Gonzo October 24 2011 20:44:40
Dyrkowi zabrakło języka gębie UÅ›miech Szkoda że go właściciel boiska kryje, bo ponoć ta cała umowa gówno warta UÅ›miech
wara October 23 2011 22:15:39
http://www.tvp.pl/krakow/
informacja/kron ika/wideo/
23-x-2011-godz-1830/55330
58
franki October 23 2011 21:34:19
Wyniki idealne pod nas w tej kolejce UÅ›miech Brawa Chłopaki za zwycięstwo!!!
Kaka October 23 2011 21:14:33
bosko Uśmiech
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,226 unikalne wizyty