Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Kaka
October 23 2011 21:14:02
Zryw Szarów 4:1 Contra Sułków
WOLNI KŁAJ 5:2 Dąb Zabierzów B.
Kaka
October 23 2011 21:13:39
Wilga Koźmice Wielkie 3:0 Gdovia II Gdów
Wieliczanka Wieliczka 3:2 KS Rajsko
Targowianka 5:2 KS Rożnowa Wieliczka
Wawrzynianka 2:0 Orzeł II Piaski Wielkie
Zryw Szarów 4:1 Contra Su
Kaka
October 23 2011 21:13:01
Wilga Koźmice Wielkie 3:0 Gdovia II Gdów
Wieliczanka Wieliczka 3:2 KS Rajsko
Targowianka 5:2 KS Rożnowa Wieliczka
Wawrzynianka 2:0 Orzeł II Piaski Wielkie
Zryw Szarów 4:1 Contra Su
Kuba1374
October 23 2011 20:33:09
Trampkarze pierwsze punkty wreszcie mamy xd
iwetka75
October 23 2011 16:46:58
Wynik meczu trampkarze Podłęże -Targowianka 0:0
termit85
October 22 2011 23:19:27
Podziekowania dla juniorow ktorzy przyszli i byli gotowi pomoc nam w wypadku brakow kadrowych.
hipek
October 22 2011 20:49:35
dziadku daj se spokoj ja jedynie moge ci n wystrugac piorniczek tylko powiedz z jakiego drewienka.. 

grzes
October 22 2011 19:58:53
gratulacje panowie ! świetny mecz. SAmi czarodzieje w druzynie . Jak Barcelona 

Boomerr
October 22 2011 14:36:25
OD HIPKA - DO DZIADKA:
Dziadek nie założę bo mnie wyrostek boli, i nie dam rady grać na pusty żołądek.
mlodywb
October 22 2011 14:22:04
o której jutro zbiórka juniorzy???
Dudek33
October 22 2011 12:33:59
je ino przekazuje 

Dudek33
October 22 2011 12:33:42
OD DZIADKA - DO HIPKA: Hipek niepisz nic na Mnie,tylko sam załóż strój i pokaz na ile masz sile!!!
Kaka
October 21 2011 23:02:32
optymizmu troszkę koledzy 

JuNioR
October 21 2011 19:47:19
Niestety nie 

Eoomer
October 21 2011 19:43:29
Naszego meczu jednak nie przełożono ? (juniorzy)
JuNioR
October 21 2011 19:25:05
Mogę przyjść na sztuke jak coś 

Dudek33
October 21 2011 18:56:31
No dokladnie. jak nas 3 bedzie to pogramy strasznie heh
Yanek
October 21 2011 18:15:52
Myślę, że nie będą mieli szans jutro Ci którzy wchodzą z ławki bo chyba w ogóle składu nie będzie
Dudek33
October 21 2011 17:50:15
no o ile nas na tylu bedzie by jutro wyjsc na mecz;/ Moglby ktos z Akl wpasc pomoc, ale znajac zycie nikt sie niezjawi.
hipek
October 21 2011 17:24:59
jedyny plus to taki ze zagraja ci co niezawsze wychodza od pierwszej minuty i tu do Wieczorka malo ci 30min masz okazje calego meczu!
