Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
mlodywb
August 07 2011 22:55:31
kiedy trening juniorow???
RUmUniNiOcH
August 07 2011 22:41:22
Wygraliśmy 3:0 

grzes
August 07 2011 22:34:06
jaki wynik dzisiejszego pucharu ?
hipek
August 07 2011 22:23:21
najblizszy trening wtorek bojsko 18-30
Dudek33
August 06 2011 18:10:54
Zasluga zarzadu ze niegramy...
RUmUniNiOcH
August 06 2011 16:29:55
Jedzie ktoś może jutro przez wole na puchar do nowego Brzeska? 

franki
August 05 2011 16:58:10
Meczu Pucharowego Batory II - Tęcza nie ma, gdyż z różnych przyczyn (nie zawsze meczowych) nie udało się nigdzie w okolicy wynająć boiska...
KS Waw
August 05 2011 14:53:58
super,my będziemy w biało-niebieskie pionowe pasy więc problemu nie będzie,ale gdyby udało Ci się namówić p.Irka na te Pomarańczowo-białe byłoby extra :-)
TiDzi
August 05 2011 14:36:31
granatowe jak na zdjeciu na górze.. albo pomarańczowo białe.. to zalezy od nastroju pana Irka 

KS Waw
August 05 2011 14:33:05
Panowie mam jeszcze jedno pytanie, orientuje się ktoś w jakim kolorze strojów przyjedzie w niedzielę I-sza drużyna na PP na mecz z nami ??
Yanek
August 05 2011 08:39:47
Panowie wczoraj po burzliwej naradzie na moim mostku zostały podjęte odpowiednie kroki mające na celu sprowadzenie ok 6 zawodników na niedzielny mecz. Więc powinno wszystko się udać.
KS Waw
August 05 2011 00:01:32
dzięki już wszystko załatwione
Dudek33
August 04 2011 17:49:49
to ciekawie moze z 4 osoby beda hahaha lepiej niech anwet neprzyjezdrzaja bo i tak walkower bedzie.
franki
August 04 2011 17:18:35
Panowie mimo szczerych chęci Tęczy nie ma możliwosci przelożenia meczu Pucharu Polski na piątek...gramy o 18 w niedziele. tylko pytanie kim i gdzie...
franki
August 04 2011 16:50:59
myślę że trener i zaowdnicy to przeczytają. jak cos dzwoń do trenera . Kontakt w zakładce "O klubie".Pozdro
KS Waw
August 04 2011 14:50:07
w niedzielę z nami (Wawrzynianka) gramy o 18 ale na boisku Nadwiślanki NB.
KS Waw
August 04 2011 14:49:22
hej, potrzebuje namiar do Waszegokierownika drużyny
RUmUniNiOcH
August 04 2011 12:47:08
Sytuacja ta sama co rok temu ;]
hipek
August 04 2011 01:52:00
mzpn podokret wieliczka obudzila sie z reku w nocniku i dlatego teraz pospieszaja zpucharami
grzes
August 03 2011 17:04:06
ja nie dam rady byc na meczu z Tęczą
bede trzymał kciuki ^^
bede trzymał kciuki ^^