Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
mlodywb August 07 2011 22:55:31
kiedy trening juniorow???
RUmUniNiOcH August 07 2011 22:41:22
Wygraliśmy 3:0 UÅ›miech
grzes August 07 2011 22:34:06
jaki wynik dzisiejszego pucharu ?
hipek August 07 2011 22:23:21
najblizszy trening wtorek bojsko 18-30
Dudek33 August 06 2011 18:10:54
Zasluga zarzadu ze niegramy...
RUmUniNiOcH August 06 2011 16:29:55
Jedzie ktoś może jutro przez wole na puchar do nowego Brzeska? UÅ›miech
franki August 05 2011 16:58:10
Meczu Pucharowego Batory II - Tęcza nie ma, gdyż z różnych przyczyn (nie zawsze meczowych) nie udało się nigdzie w okolicy wynająć boiska...
KS Waw August 05 2011 14:53:58
super,my będziemy w biało-niebieskie pionowe pasy więc problemu nie będzie,ale gdyby udało Ci się namówić p.Irka na te Pomarańczowo-białe byłoby extra :-)
TiDzi August 05 2011 14:36:31
granatowe jak na zdjeciu na górze.. albo pomarańczowo białe.. to zalezy od nastroju pana Irka Szeroki uÅ›miech
KS Waw August 05 2011 14:33:05
Panowie mam jeszcze jedno pytanie, orientuje się ktoś w jakim kolorze strojów przyjedzie w niedzielę I-sza drużyna na PP na mecz z nami ??
Yanek August 05 2011 08:39:47
Panowie wczoraj po burzliwej naradzie na moim mostku zostały podjęte odpowiednie kroki mające na celu sprowadzenie ok 6 zawodników na niedzielny mecz. Więc powinno wszystko się udać.
KS Waw August 05 2011 00:01:32
dzięki już wszystko załatwione
Dudek33 August 04 2011 17:49:49
to ciekawie moze z 4 osoby beda hahaha lepiej niech anwet neprzyjezdrzaja bo i tak walkower bedzie.
franki August 04 2011 17:18:35
Panowie mimo szczerych chęci Tęczy nie ma możliwosci przelożenia meczu Pucharu Polski na piątek...gramy o 18 w niedziele. tylko pytanie kim i gdzie...
franki August 04 2011 16:50:59
myślę że trener i zaowdnicy to przeczytają. jak cos dzwoń do trenera . Kontakt w zakładce "O klubie".Pozdro
KS Waw August 04 2011 14:50:07
w niedzielę z nami (Wawrzynianka) gramy o 18 ale na boisku Nadwiślanki NB.
KS Waw August 04 2011 14:49:22
hej, potrzebuje namiar do Waszegokierownika drużyny
RUmUniNiOcH August 04 2011 12:47:08
Sytuacja ta sama co rok temu ;]
hipek August 04 2011 01:52:00
mzpn podokret wieliczka obudzila sie z reku w nocniku i dlatego teraz pospieszaja zpucharami
grzes August 03 2011 17:04:06
ja nie dam rady byc na meczu z Tęczą Smutek bede trzymał kciuki ^^
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,561,858 unikalne wizyty