Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Yanek August 03 2011 16:21:44
MZPN podokręg Wieliczka niech się puknie w łeb i to ze dwa razy. Szkoda , że nie losowali 1 sierpnia, ą meczy nie zrobili 2!!!!! Było by lepiej. Siedzą betony za biurkami i myślenie im obce!
hipek August 03 2011 16:09:32
a mozna i tak powiedziec no to jestesmy w dup.e
franki August 03 2011 14:40:38
no to mamy kłopociki...
Lysiwo August 02 2011 22:21:17
II Runda Pucharu Polski r11; 17.08.2011 r. Godz. 18.00 Wygrani ze spotkań z I Rundy plus drużyny z klasy okręgowej : Czarni Staniątki, Wiślanka Grabie, Nadwiślanka Nowe Brzesko,Śl
Lysiwo August 02 2011 22:20:07
Gdovia Gdów Strat Brzezie r11; Sparta Winiary Wiarusy Igołomia r11; wolny los
Lysiwo August 02 2011 22:19:19
Godz. 18.00 Wisła Niepołomice - Strażak Kokotów Batory II Wola Batorska r11; Tęcza Słomiróg Wawrzynianka Wawrzeńczyce r11; Batory Wola Batorska Piłkarz Podłęże r11; Gdo
Lysiwo August 02 2011 22:18:29
I Runda Pucharu Polski r11; 07.08.2011 r. KOMUNIKAT Nr 6/KG/2011/2012 z posiedzenia Komisji Gier Podokręgu Wieliczka w dniu 01.09.2011 I Runda Pucharu Polski r11; 07.08.2011 r. God
Boomerr August 02 2011 16:21:25
trening jest dzis czy jutro i o ktorej?? o 17 czy o 18
bartezzz84 August 01 2011 21:47:23
powanych oraz małych oznaczników.Kolarz Bartek
bartezzz84 August 01 2011 21:46:31
W dniu dzisiejszym na treningu juniorów pojawiła się kuriozalnie mało zawodników...Następny trening odbędzie się w środę na orliku w Niepołomicach o godz 17.00 Proszę o zabrania z klubu 7 piłek(dopomp
Boomerr August 01 2011 17:59:36
18 na orliku
RUmUniNiOcH August 01 2011 15:25:43
O której jest trening dzisiaj? UÅ›miech
TiDzi August 01 2011 01:02:24
dla nas strzelił R.Strojek... Skład: Dąbek - Kolarz, Bursa, Terczyński, Gorycki - ??, Suder, Moskal, Kornio - Szeleś, Źiółko oraz Godyń, Trybuch i Strojek
Boomerr July 30 2011 13:36:55
odbył się, przegrali nasi niestety 3:1 A w poniedziałek B klasa trening o 18 na ORLIKU. Obecność obowiązkowa!!!
franki July 30 2011 10:48:55
ja tez nei dam rady tak wcześnie...odbył się ten sparing z Nadwiślanką?
Boomerr July 29 2011 18:26:33
troche wczesnie... ale moze sie kto z naszych pojawi. ja postaram sie być
jaro T July 29 2011 15:44:43
Sobota godz. 10:30 orlik w Niepołomicach, zapraszamy drugą drużynę bo z pierwszej dużo osób nie będzie
bartezzz84 July 28 2011 23:09:54
Pierwszy trening juniorów odbędzie się w poniedziałek na boisku bądź z boku boiska o godzinie 17-00.Liczę na spora frekwencje . Terminy następnych treningów będą podawane na bieżąco( 2 razy w tygodniu
JuNioR July 28 2011 20:27:45
Wiadomo coś wreszcie na temat juniorów ?
grzes July 28 2011 20:07:33
a gdzie reszta zawodnikow w ankiecie -_- ' ?
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,561,831 unikalne wizyty