Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bartek July 22 2011 19:21:51
http://www.youtube.com/wa
tch?v=rtJLWVa-J 1Y&feature
=player_embedded
Boomerr July 22 2011 19:06:47
no ja tez o tym słyszalem, nawet opisywano portret pamieciowy sprawyc, nie wysoki chlopiec o ciemnej karnacji... w plecaku mial żubry pochowane... i byl wtedy w koszulce w bialo czerowne pasy
Yanek July 22 2011 17:20:37
Ciekawe co nie? Szczególnie ten gołąb w tym wątku.
Yanek July 22 2011 17:20:03
Właśnie w TV usłyszałem,Tyson po raz pierwszy bił się w wieku 10 lat ponieważ kolega urwał głowę jednemu z jego gołębi!!!
Boomerr July 22 2011 16:25:30
Ile Kebabów może zjeść Hipek w ciągu dnia?? ALBO Ile waży Maciek Hipka??
Yanek July 22 2011 12:48:14
Ile psów zjadł w swoim życiu Pan B?
franki July 22 2011 12:44:43
Panowie kończymy dzisiaj sondę. Jutro kolejna.
siwy_13 July 21 2011 15:39:32
orlik seniorów batorego o 18.15
Boomerr July 20 2011 18:38:20
http://www.youtube.com/wa
tch?v=LnKW-yVTS rM&feature
=aso
Boomerr July 20 2011 16:11:44
ze nie grałem zrobie turlanie boczne prawe bądz lewe po boisku
Boomerr July 20 2011 16:11:11
no i dobre jest. dreny sie wlaczy i susza zawita na boisku. a tak pozatym to wrunki wspaniale dla Łuba, porobi sobie wslizgi 30metrowe na blocie, dziadke co przysprintuje a ja zeby nie bylo ze nie gra
siwy_13 July 20 2011 16:07:17
się zjawimy i ocenimy.póki co nie słyszałem o zmianach
Boomerr July 20 2011 11:09:18
Jest ta giera dzis??
Boomerr July 19 2011 21:25:44
a nie powiem, smarowałem okłady robilem i jak ręką odjał Szeroki uÅ›miech
hipek July 19 2011 18:02:32
smaroj psim smalcem.....niemasz zglos sie do Staszka Z przymrużeniem oka
Boomerr July 19 2011 16:36:55
nawet sie chyba pojawie, jak zdrowie dopisze, kontuzja sie leczy dosc szybko,
franki July 19 2011 01:03:01
W srodę o 19.00 sparing!!! BATORY - BATORY II. Przydałaby się frekwencja w miarę.
hipek July 18 2011 21:41:13
no zobaczymy co sie da zrobic ale to ostatni sparing i pasuje zeby wszyscy byli
grzes July 18 2011 13:57:08
Hipeczku jak bedziecie sie dogadywac w sprawie sparingu to lepiej na 6sierp, poniewaz 7 nie dam rady zagrac Uśmiech
hipek July 18 2011 10:57:50
mozemy zagrac 6-7 sierpien ostatni paring.
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,829 unikalne wizyty