Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bartek
July 22 2011 19:21:51
http://www.youtube.com/wa
tch?v=rtJLWVa-J 1Y&feature
=player_embedded
tch?v=rtJLWVa-J 1Y&feature
=player_embedded
Boomerr
July 22 2011 19:06:47
no ja tez o tym słyszalem, nawet opisywano portret pamieciowy sprawyc, nie wysoki chlopiec o ciemnej karnacji... w plecaku mial żubry pochowane... i byl wtedy w koszulce w bialo czerowne pasy
Yanek
July 22 2011 17:20:37
Ciekawe co nie? Szczególnie ten gołąb w tym wątku.
Yanek
July 22 2011 17:20:03
Właśnie w TV usłyszałem,Tyson po raz pierwszy bił się w wieku 10 lat ponieważ kolega urwał głowę jednemu z jego gołębi!!!
Boomerr
July 22 2011 16:25:30
Ile Kebabów może zjeść Hipek w ciągu dnia?? ALBO
Ile waży Maciek Hipka??
Yanek
July 22 2011 12:48:14
Ile psów zjadł w swoim życiu Pan B?
franki
July 22 2011 12:44:43
Panowie kończymy dzisiaj sondę. Jutro kolejna.
siwy_13
July 21 2011 15:39:32
orlik seniorów batorego o 18.15
Boomerr
July 20 2011 18:38:20
http://www.youtube.com/wa
tch?v=LnKW-yVTS rM&feature
=aso
tch?v=LnKW-yVTS rM&feature
=aso
Boomerr
July 20 2011 16:11:44
ze nie grałem zrobie turlanie boczne prawe bądz lewe po boisku
Boomerr
July 20 2011 16:11:11
no i dobre jest. dreny sie wlaczy i susza zawita na boisku. a tak pozatym to wrunki wspaniale dla Łuba, porobi sobie wslizgi 30metrowe na blocie, dziadke co przysprintuje a ja zeby nie bylo ze nie gra
siwy_13
July 20 2011 16:07:17
się zjawimy i ocenimy.póki co nie słyszałem o zmianach
Boomerr
July 20 2011 11:09:18
Jest ta giera dzis??
Boomerr
July 19 2011 21:25:44
a nie powiem, smarowałem okłady robilem i jak ręką odjał 

hipek
July 19 2011 18:02:32
smaroj psim smalcem.....niemasz zglos sie do Staszka 

Boomerr
July 19 2011 16:36:55
nawet sie chyba pojawie, jak zdrowie dopisze, kontuzja sie leczy dosc szybko,
franki
July 19 2011 01:03:01
W srodę o 19.00 sparing!!! BATORY - BATORY II. Przydałaby się frekwencja w miarę.
hipek
July 18 2011 21:41:13
no zobaczymy co sie da zrobic ale to ostatni sparing i pasuje zeby wszyscy byli
grzes
July 18 2011 13:57:08
Hipeczku jak bedziecie sie dogadywac w sprawie sparingu to lepiej na 6sierp, poniewaz 7 nie dam rady zagrac 

hipek
July 18 2011 10:57:50
mozemy zagrac 6-7 sierpien ostatni paring.
