Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
tomson75nh
July 17 2011 23:25:58
ma namiar do Krz....
tomson75nh
July 17 2011 23:25:19
co do rew ok pogadam z tomkiem i zadzwoni do was.
franki
July 17 2011 11:40:49
przecież byłeś na festynie. no i tam ciezko było dostac zapr. 

hipek
July 17 2011 04:01:59
a tak na marginesie to zajebisty gril byl u yanka
hipek
July 17 2011 03:59:14
hola hola 3-1 jak juz cos....a rew calkiem do dogadania ae za 2 tyg jak juz cos,
tomson75nh
July 17 2011 00:19:38
Może rew przed ligą za 3-0? Bo z tego składu nie zagra u nas max 3 gości reszta gra.
tomson75nh
July 17 2011 00:17:56
A w C klasie 10 drużyn .Nowe to Zryw Zreczyce /stryszowianka/ i Błękitni Bodzanów. Ale Was to już nie obchodzi.
franki
July 16 2011 21:01:19
jaki wyni gierki? kto byl na niej z naszych?
franki
July 16 2011 21:00:56
drogi Yanku. przekaze uwagi adminowi
wiem ze te ankiety po to zeby moc komus na podsumowaniu sezonu wreczyc dyplomy, pogratulowac itd. o ile cos tAkiego odbedzie
wiem ze te ankiety po to zeby moc komus na podsumowaniu sezonu wreczyc dyplomy, pogratulowac itd. o ile cos tAkiego odbedzie
Yanek
July 16 2011 16:43:39
Administratora za jaja i na latarnię!!! Bardziej podobały mi się ankiety typu: ile browarów mieści się w plecaku kojota albo ile kebabów zje Hipek. To były ankiety
Yanek
July 16 2011 16:42:03
Te ankiety to jeden wielki przekręt!!! Nie mogę oddać głosu. A tak w ogóle czekałem do północy bo miała się ukazać nowa ankieta i lipa. Ukazała się dopiero popołudniu. Skandal
RUmUniNiOcH
July 16 2011 16:23:56
o 17 gra wewnętrzna
Dla chętnych
Dla chętnych
franki
July 15 2011 21:44:04
to wyżej
tylko do północy
tylko do północy
hipek
July 15 2011 21:09:38
na jakie??????????/
franki
July 15 2011 17:02:31
panwoei kończymy głosowanie i zaczynamy nowe.
franki
July 15 2011 17:00:57
szkoda gadać panowie. pamietamy jakie było zainteresowanie za jego czasów. teraz takie same czy zblizone wyniki ma trenowany przez niego UKS Wola. Ważne ze sie ma plecy...
wkurwiony
July 14 2011 23:10:03
panie gonzo jestem tak zly ze sam sie zesram do tej piaskownicy,bo nazlosc robi tylko ten caly wielce siaitkarz!!!!
Gonzo
July 14 2011 20:03:40
boiska??? Nie mówiąc o jakimś Nadzorze Budowlanym czy tragediach na boiskach czy placach zabaw o czym tyle mówiło się ostatnio w telewizji....
Gonzo
July 14 2011 20:03:03
ten gość nonstop robi klubowi na złość! Było tyle miejsca wzdłuż drogi od strony południowej ale NIE! Na złośc boisko musi być półtora metra od boiska. Ciekawe czy Wieliczka da nam w ogóle odbiór bois
Gonzo
July 14 2011 20:02:22
A były prezes klubu Tomuś D., zapewne za nasze pieniądze, buduje sobie piaskownice, żeby mógł sobie od czasu do czasu pograć z kumplami w siatkę. Poza tym będą się tam psy i koty załatwiać
Szkoda że
Szkoda że