Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
tomson75nh July 17 2011 23:25:58
ma namiar do Krz....
tomson75nh July 17 2011 23:25:19
co do rew ok pogadam z tomkiem i zadzwoni do was.
franki July 17 2011 11:40:49
przecież byłeś na festynie. no i tam ciezko było dostac zapr. UÅ›miech
hipek July 17 2011 04:01:59
a tak na marginesie to zajebisty gril byl u yanka
hipek July 17 2011 03:59:14
hola hola 3-1 jak juz cos....a rew calkiem do dogadania ae za 2 tyg jak juz cos,
tomson75nh July 17 2011 00:19:38
Może rew przed ligą za 3-0? Bo z tego składu nie zagra u nas max 3 gości reszta gra.
tomson75nh July 17 2011 00:17:56
A w C klasie 10 drużyn .Nowe to Zryw Zreczyce /stryszowianka/ i Błękitni Bodzanów. Ale Was to już nie obchodzi.
franki July 16 2011 21:01:19
jaki wyni gierki? kto byl na niej z naszych?
franki July 16 2011 21:00:56
drogi Yanku. przekaze uwagi adminowi Uśmiech wiem ze te ankiety po to zeby moc komus na podsumowaniu sezonu wreczyc dyplomy, pogratulowac itd. o ile cos tAkiego odbedzie
Yanek July 16 2011 16:43:39
Administratora za jaja i na latarnię!!! Bardziej podobały mi się ankiety typu: ile browarów mieści się w plecaku kojota albo ile kebabów zje Hipek. To były ankiety
Yanek July 16 2011 16:42:03
Te ankiety to jeden wielki przekręt!!! Nie mogę oddać głosu. A tak w ogóle czekałem do północy bo miała się ukazać nowa ankieta i lipa. Ukazała się dopiero popołudniu. Skandal
RUmUniNiOcH July 16 2011 16:23:56
o 17 gra wewnętrzna UÅ›miech Dla chętnych
franki July 15 2011 21:44:04
to wyżej UÅ›miech tylko do północy
hipek July 15 2011 21:09:38
na jakie??????????/
franki July 15 2011 17:02:31
panwoei kończymy głosowanie i zaczynamy nowe.
franki July 15 2011 17:00:57
szkoda gadać panowie. pamietamy jakie było zainteresowanie za jego czasów. teraz takie same czy zblizone wyniki ma trenowany przez niego UKS Wola. Ważne ze sie ma plecy...
wkurwiony July 14 2011 23:10:03
panie gonzo jestem tak zly ze sam sie zesram do tej piaskownicy,bo nazlosc robi tylko ten caly wielce siaitkarz!!!!
Gonzo July 14 2011 20:03:40
boiska??? Nie mówiąc o jakimś Nadzorze Budowlanym czy tragediach na boiskach czy placach zabaw o czym tyle mówiło się ostatnio w telewizji....
Gonzo July 14 2011 20:03:03
ten gość nonstop robi klubowi na złość! Było tyle miejsca wzdłuż drogi od strony południowej ale NIE! Na złośc boisko musi być półtora metra od boiska. Ciekawe czy Wieliczka da nam w ogóle odbiór bois
Gonzo July 14 2011 20:02:22
A były prezes klubu Tomuś D., zapewne za nasze pieniądze, buduje sobie piaskownice, żeby mógł sobie od czasu do czasu pograć z kumplami w siatkę. Poza tym będą się tam psy i koty załatwiać UÅ›miech Szkoda że
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,561,809 unikalne wizyty