Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
siwy_13
July 14 2011 18:04:31
24 września 2011,sobota godzina 16! Batory II Wola B.- Dąb Zab.Boch. święta wojna powraca 

wkurwiony
July 14 2011 00:58:15
niewiem jakim cudem gdovia ll awansowala do kl B niezle musieli lizac rodzyny w wieliczce panienki z gdowa...[niegramy mokro na boisku......]ciotunie jebane!!!!!
grzes
July 12 2011 01:03:27
19, razem z nami
RUmUniNiOcH
July 11 2011 23:34:15
Siemano. O której jest jutro Trening A klasy?
wkurwiony
July 11 2011 23:15:49
i lux w srode zobaczymy kiedy sie sezon zaczyna jak bedzie czas to zalatwi sie jeszcze jakis sparing..........
franki
July 11 2011 21:44:17
Sparing z Orłem Cikowice załatwiony na niedzielę o godz. 17.00.
termit85
July 10 2011 23:50:35
Chcialbym wyjasnic pewne niescislosci, to nie byl fatalny kiks tylko piekna asysta z mojej strony 

jaro T
July 10 2011 18:34:20
relacja live z meczu Złomex II-Batory II: Batory przegrywa 1-0 po fatalnym kiksie Tomka Kobylarza !
jaro T
July 09 2011 13:56:00
Łysy był chyba na testach w Niemczech bo w ich języku posty wypisuje
Lysiwo
July 06 2011 22:52:15
Schiedsrichterin übersieht klares Handspiel [Australien - Äquatorialguinea Frauen WM 2011] nie do wiary ale sędzia tolerancyjny
franki
July 05 2011 22:28:53
... nie będzie miał naszego LOGO.
franki
July 05 2011 22:28:21
Koszulek nie dali następujacy ludzie:33.Mleko, 4.Dąbroś, 16.Paliński, 31.Gorycki K., 7.Biernat K., 18.Kasprzyk, 2.Bochenek D., 3.Bochenek A., 13.Gorycki G. Kto nie da do piatku do mnie albo Hipka nie
franki
July 05 2011 22:25:19
szczerze to niewiem. może Bartek się odezwie w tej kwestii.
wkurwiony
July 05 2011 20:27:54
najlepszym juniorem w tym seznie byl tio ale w %%%
JuNioR
July 05 2011 19:51:23
Można wiedzieć kiedy juniorzy zaczynająjakieś treningi ?? 

pawelrudy
July 04 2011 17:19:18
Ja mam chrzciny
wkurwiony
July 03 2011 20:59:33
B paka za tydz. w niedziele pierwszy sparing kopiemy w BRANICACH o 17-00. zbiorka 16-00!
siermienga
July 02 2011 11:02:54
Wiślanka w klasie okręgowej! a byliśmy tak blisko wystarczyło zremisować u nich! na nic zdały się wygrane...?! z Czarnochowicami i Złomexem !
wkurwiony
June 26 2011 20:03:22
no chwile zagladne
franki
June 26 2011 19:35:40
na festyn ktoś dziś idzie? 

