Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
siwy_13 June 26 2011 19:33:59
ale o co chodzi ?
franki June 26 2011 18:47:33
Zwał jak zwał UÅ›miech
RUmUniNiOcH June 20 2011 17:06:11
Ja słyszałem że trening UÅ›miech
jaro T June 20 2011 17:02:18
W środę mamy trening czy tylko spotkanie? O której to się wogóle odbywa?
Dudek33 June 20 2011 15:44:03
Hej Panowie! Potwierdzam slowa Słynnego Yanka ze stworzylismy wspaniala druzyne na Boisku i po za Nim UÅ›miech !! teraz tylko trener, treningi i walczymy!! w B kl !! Szeroki uÅ›miech
Yanek June 19 2011 14:24:10
Drugi raz praktycznie tą samą ekipą robimy awans i to bez trenera. Potencjał jest duży i musimy tylko zacząć solidnie trenować a będzie super!!!!! Hej, hej BATORY
Yanek June 19 2011 14:21:27
Brawo, brawo, brawo. B klasa, B klasa, B klasa. Ogromne gratulacje. Kapitalna druga część sezonu. Udało się stworzyć wspaniałą ekipę na boisku i po za nim.
termit85 June 19 2011 13:09:05
Dokladnie Hipo Uśmiech lux bylo Szeroki uśmiech a teraz prosba do Lysego aby przy stole i 0,7 na poczatek przekonal Pudziana do kopania na jesien z II druzynka Szeroki uśmiech
wkurwiony June 19 2011 13:02:33
piekne zakonczenie seonu brawo pany za awans!
kopacz June 18 2011 23:56:17
ke se ra se ra batory II B klase ma
Dudek33 June 18 2011 13:55:56
...dziś ten mecz wygramy, dziś 3pkt mamy!! KS Batory 2!!
franki June 17 2011 15:24:44
grześ niestety trening z niezłą zresztą frekwencją odbył się wczoraj. ja nie wiedziałem o zmianie... zbiorka 13.50 w sobote
grzes June 17 2011 14:23:56
trenujemy dziś coś : >?
kopacz June 15 2011 22:19:57
a jak c klasa zrobi awans w sobote to włądze klubu postawia zgrzewke albo dwie czy totalna olewka bedzie
JuNioR June 15 2011 22:19:18
Nie ma co narzekać UÅ›miech I tak Wielkie gratulacje dla chłopaków z A-klasy że tak daleko doszli UÅ›miech
kris_8813 June 15 2011 21:12:58
Piękny sen się niestety skończył... Az tak boleśnie... 9:0 dla Garbarni Smutek
RUmUniNiOcH June 15 2011 15:20:30
Najbardziej Brutalni! Kibice Garbarni! Uśmiech
bartekwb June 14 2011 18:01:43
Juniorzy mają dzisiaj trening??
Boomerr June 14 2011 17:19:51
ja takzę za, kopmy grajmy i cwiczmy na B-klase
bartek June 14 2011 14:37:06
Ja jestem za.
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,808 unikalne wizyty