Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki June 14 2011 13:59:48
nic nie będzie UÅ›miech a robimy dzis ten trening?
wkurwiony June 14 2011 11:25:01
no to z niegoicia beda tyly
wkurwiony June 14 2011 11:15:36
dokonca nieda sie stracic kolejnych bramek!i koniec juz i ieplakac mi tu juz liczy siewygrana!
termit85 June 14 2011 11:14:56
Franiu i git Uśmiech i wszyscy beda zadowoleni Uśmiech
wkurwiony June 14 2011 11:12:48
al pierdoli,,,,pany sparta dobrze grala oslabienie ofensywy ma wplyw tez i na obrone jak przod pilki nieprzytrzyma to defensywa nie ma sil zeby wytrzymala ataki tak ze niepiszcie ze przy 3-1i 10 min d
franki June 14 2011 11:12:21
ja tam sie Termitku się z Tobą nie zgadzam. było po Waszemu. teraz na ost. meczu bedzie po mojemu i będzie git
ja1234567 June 14 2011 08:24:52
o czym wy gadacie goscie jak mozna z tak słabo dysponowanymi winiarami stracic 3 bramki w kilka min byli slabi a wasze tlumaczenie ze 3 pkt nie ma sensu
Boomerr June 14 2011 00:23:50
wg mnie wynik był pewny juz od 3 strzelonej bramki, a to ze fartem nam włożyli 1 ledwno i to po naszym zajebistym bledzie to inna sprawa...
termit85 June 14 2011 00:14:33
Franiu ale przeciez sie nie kloce z Boomerem bo jak wczesniej napisalem ja nie mam nic do jego osoby. Dalej bede sie trzymal swoich racji ze najwazniejsze byly 3 pkt i nie bylo co ryzykowac. Do zobacz
Boomerr June 13 2011 23:37:16
bo roznica w jakosci meczy miedzy Batorym a Winiarami i Batorym z Rajskiem byla spora na korzysc drugiego meczu
Boomerr June 13 2011 23:36:21
Termit. sory ja wiem ze na przedostatnim meczu nie mialem sily, bo mnie gorąc rozłozyl, w tym bym wytrzymał 25-30 minut. i juz nie wydziwiaj ze przy wyniku 3-1 mogli nam zagrozic czym kolwiek, bo rozn
franki June 13 2011 23:05:10
ja tez jestem zdania ze trudno zeby w 7 minut stracić dwie bramki, tym bardziej ze robi się zmiany w formacji ataku.
kopacz June 13 2011 21:59:05
3-0 to byłby wyczyn zeby stracic nawet jakbyscie 8 juniorów puscili tym razem oni nic nie grali
wkurwiony June 13 2011 21:55:55
ja nic juz wiecej w tym temacie potwierdze tylko slowa TERMITA!A NA MECZ WIECEJ NIZ 20zl to na koszolke alepamietajcie o no nietrzeba mowic i mysle ze nikt do domu niespieprzy po meczu
franki June 13 2011 21:35:28
chodzi na treningi, bo w takim razie po co one są. Na mecz kazdy po 20 zł niech weźnie.
franki June 13 2011 21:33:57
nie kłoćcie sie i nie wypisujcie juz w ten sposob.było inaczej ustalone,a zrobiliście inaczej.ustala sie co innego a co innego robi.drugi raz się już to nie powtórzy.trzeba też szanować że ktoś wogóle
termit85 June 13 2011 21:19:59
dowiezienie 3 pkt. Mam nadzieje ze dobrze zrozumiesz moja wypowiedz, a nie odbierzesz jej ze w jakis sposob probuje Ci naublizac, bo tak nie jest. Pozdroo
termit85 June 13 2011 21:18:54
Boomerr z calym szacunkiem do twojej osoby, ale jak padla bramka na 3-1 to byla nerwowka, i nie obrazajac Cie, narazie nie masz sil nawet na 30 min gry, a wiesz o co walczymy. Wiec liczylo sie dowiezi
kopacz June 13 2011 17:54:59
hipek nik sie nie obraza ze nie gral ja tylko napisalem ze nie 15 min przed koncem sie przebralismy a 3 i zebys nie pisał glupot ze sami sobie wnni
Boomerr June 13 2011 17:17:33
a tak wogole to kiedy trening??
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,561,787 unikalne wizyty