Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Boomerr June 13 2011 17:15:40
a teraz wygrywamy w meczu 3:0 i nie chcieli nas wpuscic, no nie wazne, ja sie nie obrazam, aczkolwiek wkurwia mnie to, biegam cwicze i robie kondycje na B klase, i nie ma c****a ze bede nie grał !!!!!
Boomerr June 13 2011 17:12:40
zaraz sie odezwą glosy ze wpuscili mnie i nie mialem sily po 5 minutach, owszem bylo tak bo nie wiedzialem ze az tak mnie to gorąco rozłozy
Boomerr June 13 2011 17:08:24
ja nie moge grac caly mecz, bo po 1 nie mam na to narazie siły, a po drugie sa lepsi poki co ode mnie. ale na 30-45 minut to chyba moglbym czasem zagrac. z reszta chlopaków co siedzą
Boomerr June 13 2011 17:07:30
a ostatnio nawet pilki nie ruszylem w meczu. chodzimy z Łukaszem na kazdy trening i se pogramy tyle co na rozgrzewce.
Boomerr June 13 2011 17:04:59
no ale znowu na 5 minut to jaki sens wyjsc?? dac nam pograc 20-30 minut. to ze mi np jeden mecz nie wyszedl to nie znaczy ze zagram słabo juz w kazdym
franki June 13 2011 16:29:36
dla Bartka D. nawet stroju nie było (zagrał bodaj w jednym meczu w ciagu rundy)...trzeba o tym spokojnie sobie w szatni pogadac i uspokoić sytuację.
franki June 13 2011 16:28:31
Hipuś racja jest zajebiastszo, ale z drugiej strony wiesz chodzisz na treningi, i raz drugi trzeci nie wychodzisz choćby na 5 minut.To boli. Pamiętasz co było za początków Sasnala? były takie meczu ze
wkurwiony June 13 2011 09:52:17
panowie nr'6'jest ak ugodowym kopaczm gdy niezagra sie nieobraza a sa tacy!wystarza mu ze jest z druzyna w ktorej jest zajebiastszo
siermienga June 13 2011 00:12:39
trzeba przyznać że Wiślanka była lepsza dzisiaj próbowała rozgrywać od tyłu konstruować akcje a my graliśmy długą piłką a tak się sytuacji nie stworzy.
Kaka June 12 2011 23:29:57
Dla tej 6 to specjalnie przyjdę kibicować UÅ›miech
franki June 12 2011 23:25:27
z tym ze łukasz miał wejsc. tak sie ugadywaliśmy... takze sorry ze tak wyszło. w Nast. meczu ma grać. Zawodnik z numerem 6 też ma grać.
wkurwiony June 12 2011 23:19:40
kaka a co by byo jakbs zagral chyba tydzien L4 ;D, ale widzisz sa i takie gwiazdy ze sie juz powazne poobrazaly bo niezagraly
RUmUniNiOcH June 12 2011 23:04:44
To się nazywa Motywacja UÅ›miech UÅ›miech
Lysiwo June 12 2011 22:57:51
przyszły sezon bedzie nasz tylko cierpliwości i wytrwałośći i widzimy sie w środe 16.30
Lysiwo June 12 2011 22:56:22
Chłopaki głowa do góry taka jest piłka i tak wtym sezonie są powody do radości.Gratulacje dla "dwójki" za awans my zdobylismy puchar podokręgu a juniorzy zaczeli wygrywać mecze.Spokojnie prz
Kaka June 12 2011 22:39:57
apropo wczorajszego meczu to ja się kurde! obrażam bo trenowałem niepotrzebnie 2h a do dzisiaj mnie wszystko napier... znaczy się boli! Foh! UÅ›miech
wkurwiony June 12 2011 22:24:58
Rajsko-Gdovia=2-0 Uśmiech
strojko June 12 2011 21:38:58
Wiślanka - Batory 2-0 (0-0) ... Smutek
bronek June 12 2011 14:21:38
^^
pawelrudy June 12 2011 13:09:01
Jedzie ktos na rajsko ?
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,561,788 unikalne wizyty