Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
delfin
June 06 2011 13:55:56
Juniorzy coś trenują ?
franki
June 04 2011 10:51:34
Na dzisiejszy mecz II kazdy niech wezmie bluze!
siwy_13
June 03 2011 17:38:33
trening juniorów ze względów organizacyjnych łączony z II drużyną o godzinie 19
franki
June 02 2011 22:01:17
http://www.youtube.comwat
ch?v=yXAxPMg2hP A
ch?v=yXAxPMg2hP A
grzes
June 02 2011 21:43:53
MECZ Z GARBARNIĄ na NASZYM STADIONIE
15.06.2011
17.30


siwy_13
June 02 2011 20:19:31
natomiast karnego nie strzelił bo nie umiał
siwy_13
June 02 2011 20:19:15
siwiec to daleki kuzyn szopa pracza.ostatnia parka żyje właśnie gdzieś na Woli B. i może dlatego został ten wątek wpleciony w opis meczu.
jaro T
June 02 2011 18:52:20
aha i czy ktoś może mi napisać kto to jest ten "SIWIEC" i dlaczego nie strzelił karnego?
jaro T
June 02 2011 18:51:10
http://sportowetempo.pl/p
n_malopolska_a_ klasa_wiel
iczka_11/artykul/22982_Se
nsacj a_w_regionalnym_Puch
arze_Polski_A_klasow y_Bat
ory_wyeliminowal_III_ligo
wca dużo zdjęć z mecz
n_malopolska_a_ klasa_wiel
iczka_11/artykul/22982_Se
nsacj a_w_regionalnym_Puch
arze_Polski_A_klasow y_Bat
ory_wyeliminowal_III_ligo
wca dużo zdjęć z mecz
siwy_13
June 02 2011 16:59:58
trening juniorów jutro o 17
wara
June 02 2011 16:41:16
Byłbyś stówke w plecy


Boomerr
June 02 2011 12:21:07
a moglem wczoraj postawic stówke to bym sie obłowił co nieco
delfin
June 01 2011 17:11:25
Czyli to pewniak ? Można grać ? 

siwy_13
June 01 2011 17:01:56
dowiedzieli się,że u nas nie będzie 50% koksów
franki
June 01 2011 16:41:51
Coś maleje stawka na nas
rano było 7.00 a teraz jest 5.80
rano było 7.00 a teraz jest 5.80
TiDzi
June 01 2011 13:29:25
http://www.tobet.com/sele
ction?cmd=choos e&category
_id=11019 Mozna na nas zarobic
ction?cmd=choos e&category
_id=11019 Mozna na nas zarobic

bartezzz84
May 31 2011 14:56:01
trening juniorów w czwartek lub piątek o stałej porze ( zresztą dogadamy się na jutrzejszym meczu 1 drużyny)
pawelrudy
May 29 2011 13:53:40
Fakt z tymi karuzelami to pojechal szkoda ze nie udzielil tego jakze obszernego wywiadu kilka godzin pozniej 

Yanek
May 29 2011 13:52:19
Nie mogę. locha- gwiazda telewizyjna. Chodzimy na karuzele. Hehe dobre. Pijecie na umór
franki
May 29 2011 12:33:37
Oglądnijcie filmik o DN chociaż do połowy a nie pożałujecie
: http://tv.niepolomice.eu/
: http://tv.niepolomice.eu/