Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
termit85
May 28 2011 17:18:33
Cos mnie martwi ten deszcz skoro dreny pieknie dzialaja
hehe moze do jutra odprowadza wode
hahah
hehe moze do jutra odprowadza wode
hahah
JuNioR
May 28 2011 16:34:59
dodam jeszcze że inne drużyny się wstawiły na turniej bo się nie przestraszyły deszczu... oby tak dalej a juniorzy nie pociągną do następnego sezonu 

JuNioR
May 28 2011 16:33:18
Turniej dla nas już nie aktualny dzięki chłopakom którym się nie chciało ruszyć dup z domu i przyjść pograć bo pogoda c****owa.... gratulacje dla nich. Widać właśnie jaką drużyną są juniorzy...
Dudek33
May 28 2011 16:24:14
a ciekwae jakie boisko na jutro bedzie
heh no dreny dzilalja ale w przeciwna strone haha 
heh no dreny dzilalja ale w przeciwna strone haha 
franki
May 28 2011 15:39:47
Turniej aktualny!!! przyjdzcie to nie pożałujecie. do zobaczenia
JuNioR
May 28 2011 14:47:18
Wy się nie pytajcie tylko macie być pod klubem. Tam się dowiemy czy jest turniej czy nie ma....
bartekwb
May 28 2011 14:38:13
Turniej dalej jest AKTUALNY?!Bo taka pogoda to mnie martwi
Boomerr
May 28 2011 13:46:56
włączy kto dreny dzis ba boisku??
franki
May 28 2011 10:16:06
Juniorzy zbiorka o 15.00 a mecz macie o 16.15 na Orliku
Eoomer
May 27 2011 22:30:22
zbiórka o 15 jutro pod klubem.
JuNioR
May 27 2011 21:45:43
W koncu o ktorej jest ten turniej jutro ? Tu na stronie pisze ze o 11:00 a trener na treningu mowil ze zbiorka dopiero o 14:00 ... wiec jak w koncu jest ? ?
franki
May 27 2011 13:51:20
ile nas nie bedzie trenujemy. napisalem wczesniej zeby jak ktos chce wczesniej sie wyrobił na Dni N-ce ale widze ze Hipuś juz ozesłał.wiec trening o 19.00.
Boomerr
May 27 2011 12:31:01
ile nas bedzie na tym treningu??
franki
May 27 2011 09:14:29
ja w środę nie mogłem bo pozno wrocilem. Kto moze i nie jest obrażony dzisiaj o 18.30 zaprasza się na trening.
siwy_13
May 26 2011 23:31:39
zbiórka w sobotę o 15.30 w klubie
Boomerr
May 26 2011 21:40:33
mnie jutro nie bedzie na treningu tak jak i pewnie wielu osob wiec troche bez sensu robic trening. mial byc w srode ale oczywiscie przeszkodzilo podlewanie murawy
Boomerr
May 24 2011 14:20:26
jutro zarządzam taki trening jako rodzina Pana trenera C-paki
Boomerr
May 24 2011 14:19:46
http://www.youtube.com/wa
tch?v=GtBQ_fjS0 h8&NR=1&fe
ature=fvwp
tch?v=GtBQ_fjS0 h8&NR=1&fe
ature=fvwp
bronek
May 24 2011 08:56:29
Sprzedam bilety na euro 2012. tel:608022930
bartezzz84
May 23 2011 13:43:47
W związku z meczem pucharowym seniorów jutrzejszy trening juniorów odbędzie się o godz 16 Pozdrawiam
