Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
grzes May 30 2013 22:59:33
Trampkarze: Jutro trening rozruchowy przed meczem o 17 na Batorym. Kto da radę to zapraszam. Omówimy sobie taktykę i poćwiczymy stałe fragmenty
tomala13 May 30 2013 16:57:37
JUNIORZY: jesli pogoda pozwoli trening piątek 17:30
grzes May 30 2013 16:43:03
Nie zapomnijcie sprzętu i legitymacji ! Tomek i Mateusz są zgłoszeni
grzes May 30 2013 16:42:38
Trampkarze: dzisiejszy trening odwołany. Mecz w sobotę o 11, zbiórka o 10
tomala13 May 29 2013 16:49:21
juniorzy niech ktoś do mnie zadzwoni pilnie na zbiórce 510175899 proszę o szybki kontakt g.goryckiego
tomala13 May 29 2013 10:01:00
Trampkarze Przybylek Solarz Rasinski i Gliński proszę o przybycie na mecz juniorów dziś
grzes May 28 2013 21:06:30
Trampkarze: trening w czwartek o 17
grzes May 28 2013 13:29:35
Porozmawiam dzisiaj z nimi na treningu
tomala13 May 28 2013 12:59:34
JUNIORZY: zbiórka na wyjazd do Kozmic 16:50 legitymację !!!! Trenerzy Trampkarzy proszę o 4 chłopaków z waszej drużyny.... da się?
franki May 28 2013 00:28:48
Przypominam: JUNIORZY gracie we środę zaległy mecz z Wilgą Koźmice Wlk., a SENIORZY I grają w czwartek w Brzeziu.
bartek May 27 2013 22:17:44
Niestety mnie też nie będzie, bo idę na imieniny do babci Kaki..
Kaka May 27 2013 22:00:20
Niestety nie przyjde popatrzeć na trening poniewóż mam imieniny babci UÅ›miech
tomala13 May 27 2013 17:15:15
Czy ktoś po niedzieli nie znalazł na boisku składanego parasola?
grzes May 26 2013 03:27:05
Trampkarze: trening we wtorek o 17 na boisku
franki May 25 2013 14:01:02
Hipek grzej rękawice!
tomala13 May 25 2013 11:46:56
JUNIORZY: zbiórka na mecz jutro niedziela godz.13:10 proszę o zostanie trampkarzy którzy nie zagrają całego meczu chodzi o 4 chłopaków
franki May 24 2013 23:31:51
Kaka ściągaj buty z kołków i przychodz sie z nami poruszać!
Kaka May 24 2013 23:22:49
Mam niedaleko,przyjdę popatrzeć UÅ›miech
Yanek May 24 2013 22:52:23
Seniorzy II we wtorki mamy orlika od 19-21. Żeby nie było jak z juniorami bo kiepsko o terminy a ten jest idealny.
grzes May 24 2013 22:18:49
Tomku będziesz zgłoszony na następny mecz.
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,283 unikalne wizyty