Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
grzes
May 24 2013 22:18:12
Trampkarze: Mateusz jest zgłoszony i może jutro zagrać.
franki
May 24 2013 19:53:29
JUNIORZY: cd... ale co z resztą? Z takim podejściem i brakiem wzajemnego szacunku daleko nie zajdziecie...
franki
May 24 2013 19:52:14
JUNIORZY: Szanujcie czas, który się m.in. dla Was poświęca, jak i siebie nawzajem!!!Był załatwiony Orlik, był trener, a Wy sobie jaja robicie! szacun dla tych 5 co mimo niesprzyjającej pogody przyszli
Juniorek
May 24 2013 12:33:03
Juniorzy trening z Łukaszem Ł. na Orliku o godzinie 17;30!!!!!
grzes
May 24 2013 12:13:01
Trampkarze: zbiórka jutro o 10 . Nie zapomnijcie sprzętu i legitymacji
siwy_13
May 24 2013 11:48:25
ja mam cztery pary,ale nie oddam bo nie mam w czym chodzić.a przecież możecie grać np.w ośmiu.
franki
May 24 2013 10:36:57
Panowie brakuje po naszym środowym meczu 7 par spodenek!!! Proszę o ich zwrot w jak najszybszym terminie, bo w sobotę już mecze!
ogar12323
May 23 2013 14:44:21
nie będzie mnie dzisiaj na treningu bo cos mi się stalo z kolanem i nie dam rady chodzic.
SEBASTIAN 

tomala13
May 23 2013 09:35:07
Jest praca w MAN dla lakiernika i wozkowego wiecej info u mnie
Juniorek
May 22 2013 20:47:54
Nie dam rady być w piątek
Bartek.
Bartek.
tomala13
May 22 2013 11:01:10
JUNIORZY: rozruch przed meczem wyjątkowo o godz. 17:00 z Lukaszem Łubem w piątek na boisku czas trwania godzina
grzes
May 22 2013 10:09:36
Trampkarze; Trening w czwartek o 17 z trenerem Kamilem
hipek
May 21 2013 21:06:05
zbiorka jutro na OCHMANOW 16-30 JEST BUS
grzes
May 21 2013 17:17:00
b-klasa nie trenuje -_-
jak chcesz sie poruszac to zapraszam na trampkarzy na 17 

JuNioR
May 21 2013 17:01:39
Kiedy trenuje B-klasa 

grzes
May 21 2013 15:17:00
Trampkarze: jeśli pogoda nie poprawi się (tzn nie przestanie padać) do godz 16.15 to trening zostanie odwołany
Izajash
May 21 2013 14:41:59
czy mimo pogody trening sie odbedzie?
tomala13
May 21 2013 12:01:32
JUNIORZY : przypominam o treningu i zapraszam bo potrenujemy schemat stałych fragmentów a do tego jest większość potrzebna godz 18
franki
May 21 2013 01:36:41
Wrócę z Gdańska to ich zgłoszę. To chyba druga twoja Sova.
tomala13
May 20 2013 08:40:20
Panie vce Prezesie przypominam o zgłoszeniu do juniorów 4 niżej wymienionych trampkarzy
