Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
tomala13
May 20 2013 08:38:22
JUNIORZY: trening wtorek godz.18:00 pamiętajmy że w sobotę mecz z bezpośrednim rywalem o utrzymanie proszę o obecność na treningu i jedziemy z tym dalej!!
sova90
May 20 2013 01:06:12
a jak mozesz to sprawdz ile ja takich kartek posiadam zeby nie bylo jakis jaj 

sova90
May 20 2013 01:03:11
franki jak sie nie myle to tez dostalem zolta kartke wiec pamietaj tam o tym 

franki
May 19 2013 22:55:23
a tu link gdzie jest lista naszych uprawnionych B-klasistów. (jest i B. Biela) . http://www.pzpn.pl/index.php/klub/druzyn a/6069/5071
franki
May 19 2013 22:50:40
Według tego linku Piotrek może grać w najbliższym meczu: http://ppnwieliczka.pl/index.php?option= com_content&task=view&id=414&Itemid=91
grzes
May 19 2013 17:06:26
Trampkarze: trening o 17 we wtorek. obecność obowiązkowa
tomala13
May 18 2013 07:41:09
TRAMPKARZE: Panowie Przybyłek,Solarz,Rasiński i Gliński... dzisiaj jeszcze nie mogą zagrać ale za tydzień będą zgłoszeni do juniorów
tomala13
May 17 2013 21:17:18
JUNIORZY: Zbiórka na mecz u siebie z UKS Sygneczów sobota godz 15:10mobilizować wszystkich co są zgłoszeni...
grzes
May 17 2013 21:12:01
TRAMPKARZE:
Mecz w niedziele o 14. Zbiórka o 13. Nie zapomnijcie sprzętu i legitymacji
kris_8813
May 17 2013 16:38:57
Mnie też niestety nie bd bo wyjeżdżam do Belgii na 6 tygodni już w sobotę. Powodzenia!!!
tomala13
May 17 2013 16:34:37
Hipek !! grzej się..
Wneq
May 17 2013 12:16:30
Witam . Panowie z B klasy chciałbym oznajmić że nie dam rady pojawić się na meczu z Dębem ponieważ wyskoczył mi pilny wyjazd w niedziele rano i nie mogę tego przełożyć bo nie ode mnie to zależy ...
bzikinio
May 16 2013 17:41:25
Kuwa P*ć
I ch*j strzelił jakiekolwiek szanse na Awans
Może za rok ^^
I ch*j strzelił jakiekolwiek szanse na Awans
Może za rok ^^
tomala13
May 16 2013 16:27:02
JUNIORZY: Zmiana ostateczna jutrzejszego rozruchu.. godz 17:30 rozruch m.in.strzelecki a o 18:00 mała gierka z trampkarzami miejsce BATORY!!!
grzes
May 16 2013 16:25:15
jest to doskonała okazja dla młodszych chłopaków aby sie "pokazać" trenerowi Tomkowi 

grzes
May 16 2013 16:24:39
Trampkarze: jutro trening o 17. Po cwiczeniach rozegramy mały sparing z juniorami o 18 

Juniorek
May 16 2013 15:10:17
Mi chodzi żeby było jak tydzień temu rozgrzewka pare ćwiczeń i gierka 

Juniorek
May 15 2013 23:13:46
Może zrobimy rozruch na orliku jak tydzień temu bo mamy wyjętego ?
hipek
May 15 2013 21:43:07
DZISIAJ NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM MECZU BATORY-ZRYW BYL SEDZIA GLOWNY...TAK DALEJ SIWY!BDB ZAWODY!
tomala13
May 15 2013 20:34:10
JUNIORZY: rozruch przed meczem z UKS w piątek godz.17:30 boisko Batorego
