Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
tomala13 May 15 2013 20:33:10
JUNIORZY: Uwaga!! wraz z vce prezesem szykujemy MEGA niespodziankę, warunek UTRZYMANIE i ZAANGAŻOWANIE w dalsze treningi..szczegóły wkrótce
Yanek May 15 2013 18:50:52
Jest po meczu A klasy. Następny trening piątek 19
mlodywb May 15 2013 18:01:24
jest dzis trening b klasy ??
franki May 14 2013 22:46:34
Farciarze. Jakbyśmy w pierwszej połowie dwie bramki włożyli, mecz mógł się zupełnie inaczej potoczyć. Ale wygraliście (chyba za wysoko) - "świat poszedł w wynik" - więc graty. UÅ›miech
Dudek33 May 14 2013 21:38:50
http://www.futbol.org.pl/news,30579.html
franki May 14 2013 18:20:33
Trening B-klasy ponoć jutro po meczu jedynki o 19
grzes May 14 2013 17:50:05
B-klasa podobno dziś nie trenuje. Co tam że w niedziele Derby..
JuNioR May 14 2013 16:40:51
O której dzis trening b-klasy ? Z przymrużeniem oka
grzes May 13 2013 21:28:44
Trampkarze: trening w piątek o 17 na Batorym
tomala13 May 13 2013 12:00:42
JUNIORZY: trening i analiza meczu z Dębem wtorek godzina 18:00 przekazywać dalej
grzes May 13 2013 00:00:06
zapraszam Z przymrużeniem oka
mlodywb May 12 2013 23:20:36
grzes moge wpasc cos pokopac ??? Szeroki uśmiech
grzes May 12 2013 20:34:59
Trampkarze: trening jutro (poniedziałek) o 17.30 na Batorym
Juniorek May 12 2013 20:29:55
BATORY DERBY SĄ NASZE ! JE**Ć DĘBA!!!
mlodywb May 12 2013 15:00:21
Derby są nasze !!
Wneq May 11 2013 16:40:00
Otóż nie dam rady dzisiaj zabronić jestem w robocie do 16:30 i się nie wyrobie.
siwy_13 May 11 2013 14:18:00
szeryf Franek Szeroki uśmiech
franki May 11 2013 13:46:12
Chopaki jak nie macie co robic to zapraszam do grabienia trawy na batorym albo koszenia trawy u mnie na działce. Jest obgadane wszystko i ma być spokoj!
tomala13 May 11 2013 13:10:25
od kiedy w tym klubie jest taki nacisk na II drużynę
hipek May 11 2013 12:46:28
Panie tomala a jak Mateusz zlapie kontuzje ujebe ci jajca przy samej dupie! i vce tak samo!
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,308 unikalne wizyty