Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki January 08 2013 23:47:04
bzikinio wiec Tobie kiedy by pasowało?
kris_8813 January 08 2013 20:56:18
Nie rozumiesz ze kazde powazne zebrania sa organizowane w niedziele i w porannych godzinach?
bzikinio January 08 2013 19:52:35
Bawcie się dobrze Z przymrużeniem oka Pomyślnej frekwencjii xD
franki January 08 2013 00:04:42
Panowie zebranie najprawdopodobniej 27.01 o 9.00. Jutro będe wiedział na 100%
bzikinio January 07 2013 22:37:58
To niech zbiorą ludzi z pod kościoła bo nikt im nie przyjdzie.
franki January 07 2013 15:35:34
to nie jest tylko od nas (batory) zależne....
bzikinio January 07 2013 12:57:05
Co do tych wyborów to może by ktoś to ustalił w jakiś normalnych godzinach popołudniowych a nie z rana.. trochę rozsądku.
franki January 03 2013 10:56:00
http://szkolawb.niepolomi
ce.eu/zdjecia/o dbl_sz-201
2/os097.html
hipek January 03 2013 10:45:20
a wejdzcie na link szkoly podstawowej i tam wszystko jest
franki January 02 2013 23:27:37
jak zwykle ni z gruchy, ni z pietruchy Uśmiech
siwy_13 January 02 2013 19:47:15
no dziś Hipo to juz zmiażdżyłeś! leżę i płaczę
hipek January 02 2013 18:58:08
Kliknij tu i zobacz
hipek January 02 2013 18:57:19
fotorelację z podejmowanych działń w ramach konkursu "Odblaskowa szkoła 2012"
Juniorek December 31 2012 22:57:05
Szczesliwego nowergo roku PANOWIE !!!!! KS BATORY HEJ HEJ HEJ !!!! \
bzikinio December 30 2012 17:24:29
Powodzenia dla Targiego. Z nim Gremba odbije się od dna UÅ›miech
Lysiwo December 29 2012 14:37:13
http://www.futbol.org.pl/
news,29329.html
franki December 27 2012 21:34:59
Panowie przypominam, jutro o 21.00 ostatnia hala w tym roku. Zapraszamy!
tomala13 December 24 2012 23:43:58
Najlepszego przesyłam z Górnego Śląska na te święta i zdrowia na przyszły 2013 rok BATOOOORY
mlodywb December 24 2012 03:30:36
W moim imieniu życzę wszystkim gracza ks batory wesołych i pogodnych świat !!
franki December 21 2012 01:11:13
Przypominam że dzisiaj o 21.00 przedostatnia hala w tym roku!
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,388 unikalne wizyty