Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki December 16 2012 22:05:08
Co do pierwszego masz 1000% racji. Może się mylę, ale wydaje mi się że bardziej chodzi o Waszego trenera. Wiec bić do Prezesa i mu o tym mówić, że coś tam się Wam nie podoba czy nie gra.
aikon0707 December 16 2012 14:40:33
Franki pieniądze to nie wszystko.... a armia zaciężna kończy się wraz z nimi im niespełnionymi ocietnicami
franki December 15 2012 21:46:30
Ale ani Hipka, ani podejrzewam Ciebie Aikonie nie byłoby stać nawet na taką "stagnację".
aikon0707 December 15 2012 19:45:35
To jego cyrk i jego małpy UÅ›miechjak to mówi powiedzenie a tutaj raczej śmierdzi stagnacją niż progresem
hipek December 15 2012 12:13:40
eeee prezes jest w porządku trzeba tylko zmiany reszty i będzie dobrze
franki December 15 2012 02:27:11
Juniorzy i trampkarze: zbiorki na godzine przed Waszymi meczami (na czerwono obok w tekście)!
aikon0707 December 14 2012 21:56:40
Hipo na prezesa precz z Krystianem P. zwanym trenerem Uśmiech
Anathol December 14 2012 21:25:48
o której zbiórka trampkarzy jutro ?
bzikinio December 14 2012 19:52:30
Kupię od niego te encyklopedie Szeroki uÅ›miech
bzikinio December 14 2012 19:28:55
Cisza przedwyborcza!? Szeroki uśmiech
Juniorek December 14 2012 19:27:03
O której zbiórka juniorów na turniej ?
Lysiwo December 13 2012 23:37:37
http://www.youtube.com/wa
tch?v=tTvJFccFV TY
piotrek212 December 12 2012 21:13:58
Z przymrużeniem oka Uśmiech
piotrek212 December 12 2012 21:12:49
nydregtrwbgrsdgfsq
Gwiazdor December 08 2012 12:28:17
43.5_40
UltraS December 08 2012 11:25:53
Gwiazdor jaki rozmiar ??;] załatwimy
Gwiazdor December 08 2012 11:04:23
Mogę się nie pojawić na turnieju . Brak butów Smutek
franki December 08 2012 01:44:23
Tak jak poniżej napisane. Pod klubem 12.15
Gwiazdor December 08 2012 01:41:50
O której zbiórka trampków i gdzie ??
franki December 08 2012 01:15:20
pod klubem. chcesz możesz być na miejscu. U Łukasza Michalca są zostawione listy zgłoszeniowe. wziasc karty z klubu (zdrowia i zgłoszeniowe) i jest git
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,389 unikalne wizyty