Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Izajash December 07 2012 20:46:30
pod liceum czy klubem?
franki December 07 2012 20:04:18
JUNIORZY: Zbiórka jutro o 8.30!!! TRAMPKARZE: Zbiórka 12.15!
Juniorek December 07 2012 17:55:25
O której zbiórka Juniorów ?
franki December 06 2012 22:11:54
Tomciu wszyscy wiedzą i tylko 2-3 powiedziało ze ich może nie być. Więc będzie dobrze. Jutro Hala Szarów wiec może debiucik? UÅ›miech
UltraS December 06 2012 20:47:01
( Trampkarze ) Panowie skład wpisany, mobilizacja i w sobote, jazda.
tomala13 December 06 2012 19:22:13
Panowie w sobotę zakończenie sezonu w serie Beee... a tu cisza o tym?!
Anathol December 06 2012 16:55:50
mamy pisac tutaj kto jedzie czy na pw. do UltraS ? ( trampkarze)
koza December 06 2012 13:53:13
Dawid Koza jedzie :>
Gwiazdor December 06 2012 10:42:39
Jaworski jedzie na turniej. I.Jaworski
franki December 05 2012 21:11:33
Kontaktuj się z UltraS. Z nim jestem w "stałym" kontakcie i obiecał mi na jutro uzgodnić i przesłać Wasz skład.
Anathol December 05 2012 20:55:51
Mam pytanie do trampkarzy: ilu nas na 100% przyjdzie na turniej halowy ?
franki December 05 2012 10:21:47
Na dzień dzisiajeszy nie, ale mam obiecane w związku że na turniej nam Go zarejestrują już na 100%.
ROJU14 December 04 2012 17:23:47
pytanie do frankiego: P.Rojewski się pyta czy ma już karte?
franki December 03 2012 22:14:32
JUNIORZY, TRAMPKARZE: Ogłoszenia parafialne już są. teraz pisać kto da rady a kto nie. Czas do wieczora do czwartku.
UltraS November 30 2012 20:24:06
Mam pytanie odnośnie, turnieju trampkarzy, czy będzie przewidziana jakaś zbiórka, i o której mniej więcej to wszystko sie zaczyna.
tomala13 November 29 2012 17:54:52
niestety tak mamy rezerwację ale i tak 5 Batorych było za co dzięki
franki November 29 2012 15:23:12
Tomku wszystko spoko tylko ta pora ze większość jeszcze w pracy... jakby na przyszłość termin ciut poznijeszy był, to można by zagrac
Anathol November 28 2012 20:06:25
A co do naszego ( trampkarze) turnieju halowego turnieju. to kiedy cos knkrtnego zaczniemy robić ? ( albo powiedzcie kiedy jakaś zbiórka.
tomala13 November 28 2012 16:04:52
Dudzia nie nerwuj się trzeba wszystko godzić ty tez przyjdz zapraszam 15:00
Dudek33 November 28 2012 15:17:19
A na orlika w podlezu to niema kto dupy ruszyc.
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,404 unikalne wizyty