Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Izajash
December 07 2012 20:46:30
pod liceum czy klubem?
franki
December 07 2012 20:04:18
JUNIORZY: Zbiórka jutro o 8.30!!! TRAMPKARZE: Zbiórka 12.15!
Juniorek
December 07 2012 17:55:25
O której zbiórka Juniorów ?
franki
December 06 2012 22:11:54
Tomciu wszyscy wiedzą i tylko 2-3 powiedziało ze ich może nie być. Więc będzie dobrze. Jutro Hala Szarów wiec może debiucik? 

UltraS
December 06 2012 20:47:01
( Trampkarze ) Panowie skład wpisany, mobilizacja i w sobote, jazda.
tomala13
December 06 2012 19:22:13
Panowie w sobotę zakończenie sezonu w serie Beee... a tu cisza o tym?!
Anathol
December 06 2012 16:55:50
mamy pisac tutaj kto jedzie czy na pw. do UltraS ? ( trampkarze)
koza
December 06 2012 13:53:13
Dawid Koza jedzie :>
Gwiazdor
December 06 2012 10:42:39
Jaworski jedzie na turniej. I.Jaworski
franki
December 05 2012 21:11:33
Kontaktuj się z UltraS. Z nim jestem w "stałym" kontakcie i obiecał mi na jutro uzgodnić i przesłać Wasz skład.
Anathol
December 05 2012 20:55:51
Mam pytanie do trampkarzy: ilu nas na 100% przyjdzie na turniej halowy ?
franki
December 05 2012 10:21:47
Na dzień dzisiajeszy nie, ale mam obiecane w związku że na turniej nam Go zarejestrują już na 100%.
ROJU14
December 04 2012 17:23:47
pytanie do frankiego:
P.Rojewski się pyta czy ma już karte?
franki
December 03 2012 22:14:32
JUNIORZY, TRAMPKARZE: Ogłoszenia parafialne już są. teraz pisać kto da rady a kto nie. Czas do wieczora do czwartku.
UltraS
November 30 2012 20:24:06
Mam pytanie odnośnie, turnieju trampkarzy, czy będzie przewidziana jakaś zbiórka, i o której mniej więcej to wszystko sie zaczyna.
tomala13
November 29 2012 17:54:52
niestety tak mamy rezerwację ale i tak 5 Batorych było za co dzięki
franki
November 29 2012 15:23:12
Tomku wszystko spoko tylko ta pora ze większość jeszcze w pracy... jakby na przyszłość termin ciut poznijeszy był, to można by zagrac
Anathol
November 28 2012 20:06:25
A co do naszego ( trampkarze) turnieju halowego turnieju. to kiedy cos knkrtnego zaczniemy robić ? ( albo powiedzcie kiedy jakaś zbiórka.
tomala13
November 28 2012 16:04:52
Dudzia nie nerwuj się trzeba wszystko godzić ty tez przyjdz zapraszam 15:00
Dudek33
November 28 2012 15:17:19
A na orlika w podlezu to niema kto dupy ruszyc.
