Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
kris_8813 February 15 2012 19:42:09
Sądzę że termin spotkania powinny ustalić odpowiednie osoby związane z Batory II i każdy chętny powinien się stawić i określić czy chce jeszcze wspomóc tą ambitną
siwy_13 February 15 2012 19:34:38
Również popieram inicjatywę Yanka.sam chętnie bym się stawił i przedstawił moją sytuację zawodniczą
kris_8813 February 15 2012 19:32:35
Mobilizacja powinna być natychmiastowa!! Popieram Yanka, dobrze gada, zbierzmy się i określmy na kogo możemy liczyć i jakimi siłami dysponujemy Z przymrużeniem oka
siwy_13 February 15 2012 19:32:10
no i motyw egoistyczny!!!nie zamykajcie najfajniejszej drogi powrotu dla zbłąkanego kopacza!
kris_8813 February 15 2012 19:31:06
Nie po to ****1,5 roku dochodziłem do zdrowia żeby teraz jacyś niewierni namawiali do rozwiązania drużyny Batory II :/
siwy_13 February 15 2012 19:30:24
Ej!chłopy!!!dwa razy wywalczyliście B klasę!trochę potu,krzyku na boisku i łez ze śmiechu to kosztowało,więc nasuwa się proste pytanie Pokazuje jÄ™zyko co?
Yanek February 15 2012 19:13:22
Cóż więcej gadać. Pokażmy, że mamy jaja i zmobilizujmy się. A kto jest innego zdania niech pierwszy rzuci kamień. Tyle. Dziękuję! Cześć!
Yanek February 15 2012 19:11:50
A więc zebranie i niech każdy śturmok opowie się czy ma zamiar kopać w tym zacnym klubie i w najwspanialszej ekipie na świecie czy na przykład woli hodować gołębie, szynszyle czy inne stworzenia.
Yanek February 15 2012 19:10:17
Nie chciałbym tu nadmieniać ileż to razy udawało nam się zmobilizować gdy sytuacja była gorsza i to o wiele niż na dzień dzisiejszy.
Yanek February 15 2012 19:09:04
Chodzi oczywiście o Pana Stanisława. Jestem głęboko podbudowany jego postawą. Sezon zbliża się wielkimi krokami więc i my podejmijmy kroki stosowne do zaistniałej sytuacji.
Yanek February 15 2012 19:07:39
Należy jasno i stanowczo określić co? jak? i dlaczego? Nie dalej jak 2 dni temu miałem zaszczyt przeprowadzić rozmowę z najbardziej oddaną klubowi osobą.
Yanek February 15 2012 19:05:30
Bracia, przyjaciele, kopacze!!!! Pozwolę sobie w ten sposób rozpocząć moją wypowiedź. W pierwszej kolejności apeluje o zwołanie zebrania kopaczy oraz sympatyków Batorego II
Dudek33 February 15 2012 18:26:46
rozwiazac w pizdu
Yanek February 15 2012 15:16:58
Jeśli chodzi o trenowanie i grę to ja jestem za. Należy się jak najszybciej zabrać do roboty bo sezon tuż, tuż.
franki February 15 2012 13:09:28
niedługo w Batorym II sami obrońcy będą... Panowie gramy i trenujemy czy rozwiązujemy ekipe, bo jaja są ostatnio...
hipek February 14 2012 23:23:19
panowie kolejny HIT nijaki Tomasz.K. dzis obwiescil ze w tym sezonie widzi sie na prawej obronie.......
Drake February 14 2012 01:26:41
no to Paring to jakieś ważne musi byc Szeroki uÅ›miech
bartek85 February 12 2012 18:26:22
batory przed wami mecz z paring wygrajcie to.
bartek85 February 12 2012 17:28:18
Super drużyna.super mecz z wiślanką grabie
bzikinio February 12 2012 17:16:23
Batory-Dąbski do połowy 0:3 dla rywala. wynik końcowy 3:3
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,271 unikalne wizyty