Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bartek85 February 12 2012 16:03:34
dawajcie, dawajcie Batory ! Się nie poddawajcie!
franki February 11 2012 20:03:54
Którego Wojtka B.?
Wyrocznia February 11 2012 11:56:40
A gdzie bramki Wojciecha B. ?
franki February 11 2012 11:25:27
Poprawione Uśmiech
bzikinio February 11 2012 10:07:02
Nie Godyń P. tylko Godyń T. UÅ›miech
bzikinio February 08 2012 19:31:18
Co z piątkowym zakończenio-rozpoczęciem?
A-klasa? Szeroki uśmiech
Boomerr February 08 2012 13:56:31
no i dobre. do wtorku placzku
hipek February 08 2012 13:35:48
poplakaliscie sobie juz....... to do wtorku..
Boomerr February 08 2012 11:56:19
wiec o czym tu debatowac?? najpierw stwórzmy druzyne ktora sie bedzie szanowac a nie jebac przy kazdej okazji, tak jak jest do tej pory
Boomerr February 08 2012 11:54:53
z paroma wyjatkami kotre mozna wyliczyc na palcach jednej reki
Boomerr February 08 2012 11:54:35
pozatym wiecznie pretensje kazdy do kazdego ma... i nie bedzie lepiej dopoki nie bedziemy drużyną a nie zlepkiem obcych ludzi zbierajacych sie tylko w niedziele
Boomerr February 08 2012 11:51:45
pozatym ode mnie sie Hipku odpier... bo pracowałem do 21 i ni ch... nie dam rady na 21 zdąrzyc, jak mam wolne to ide zawsze.
Boomerr February 08 2012 11:46:25
na czym chcesz trenowac?? na mrozie -15?? bo z tego co pamietam jak zaproponowalem gierke niedawno na polu to nikt nie byl chetny a teraz o treningach myslisz Uśmiech
Yanek February 08 2012 10:14:36
Na hali te można trenować i nie jest to dużym problemem.
franki February 08 2012 10:08:02
Narazie mamy Yanku zimę. Więc hala czy chcesz czy nie.Przyjdzie wiosna i ciepło to się będziemy organizować.
Yanek February 08 2012 10:06:01
Zacznijmy normalnie trenować a nie kopać na hali bo kiepsko będzie B klasą.
Yanek February 08 2012 10:05:02
Ale franki mówiłem o kontuzji oficjalnie i wszyscy wiedzieli. Hipkowi 7 razy mówiłem i przytakiwał mi a teraz ma jakieś pretensje. Ja niestety dużo pracuje i brakuje mi czasu.
franki February 08 2012 09:32:25
obowiązki.O tych innych co mają drużynę w dupie się nie mówi, bo szkoda sobie nerwy psuć.Natomiast na takich m.in. jak Ty się liczy,a tu ostatnimy czasy lipa (nie chodzi tylko o Ciebie)...Przemyśl to.
franki February 08 2012 09:31:29
Jak nic nie daje to po co to wszystko?! Gadanie takie...Patrz na SIEBIE a nie na innych.Ok mówiłes o kontuzji.Ale cała reszta to pierdoły.Nie jedyny chodzisz do pracy,nie jedyny masz "inne"
Yanek February 08 2012 09:17:32
Może napisz parę słów do osób, które mają w dupie zespół podczas sezonu. Pozdrawiam
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,267 unikalne wizyty