Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Yanek
February 08 2012 09:15:46
I nie opowiadajmy, że hala w Szarowie jest "treningiem" bo tak na prawdę nic to specjalnego nie daje.
Yanek
February 08 2012 09:14:10
Hipek weź puknij się w głowę i zastanów co piszesz. Niektórzy chodzą do pracy. Ja informowałem, że kopać nie dam rade bo posiadam kontuzje i sam do mnie mówiłeś żebym odpuścił i na sezon się kurował.
hipek
February 08 2012 01:20:49
TAK SAMO GLUPI I PO CO GADANIE O GOSCIU ZE GO ZONA NA HALE NIE PUSCI JAK SAM JUZ DUZO PRZED SLUBEM PANTOFLEM.........
hipek
February 08 2012 01:18:25
a JA PYTAM GDZIE 2-GA DR. NAJWIECEJ DO POWIEDZENIA MA ZAWSZE LUB POZNIEJ KROL JEGO KUZYN. I GDZIE ONI SĄ?
Lysiwo
February 07 2012 21:57:58
Jeszcze raz proszę o obecność!!!
Lysiwo
February 07 2012 21:56:33
Seniorzy 1 drużyna: Trening piątek 18.00 hala szarów a w niedziele 1 sparing na boisku Hutnika godz 13.00 z Dąbskim
franki
February 07 2012 10:50:20
przyjdzcie lepiej pol godziny pozniej. ja tez mam to ustalone z Pania Dyrektor
kris_8813
February 07 2012 00:07:09
A my mamy umowe podpisana do ferii wiec lepiej to wyjasnijcie
franki
February 06 2012 22:51:50
hmm... no ciekawe bo umowilismy sie na połtora godziny...
kris_8813
February 05 2012 23:01:27
Ja mam takie pytanie, ile bd trwal trening trampkarzy? Bo ja z chłopakami gram od 18 w SP...
franki
February 05 2012 18:16:25
nie pasuje (małe zainterowanie z waszej strony-chyba ze wzgledu na transport). wiec gdzie?SP Wola Batorska? Poza tym trzeba by to ustalić jeszcze z Wszym trenerem
franki
February 05 2012 18:15:55
mowione było ze jak ktoś z juniorow pojdzie choc raz z kalendarzami to dostanecie z tego hale. chetnych nie było...(oprocz Wojtka).wiec nie wiem. poza tym kwestia GDZIE? bo hala w Szarowie Wam nie pas
bronek
February 05 2012 12:24:10
Pewnie nic.
mlodywb
February 05 2012 00:15:10
siema nie wie kto co z treningami juniorów????
hipek
February 04 2012 20:27:12
a srakie!!
Boomerr
February 04 2012 12:37:35
analizując tekst w specjalnym programie opartym na kosmicznej technologi stworzonej przez Protean ktorych cywilizacja wymarła 50 tys lat twemu wyszło ze morze chińskie
Yanek
February 04 2012 12:33:18
A o jakie morze chodzi?
hipek
February 04 2012 10:46:18
o Lysy dobre i madre slowa a morze niektorym brak jaj.............
Lysiwo
February 03 2012 22:33:39
JARO i bracia Gamonie weżcie sie jeszcze zmobilizujcie. Wiem że nie jest kolorowo bo sam to odczułem ale panowie tylko szczury uciekają z tonącego okrętu...
Lysiwo
February 03 2012 22:29:56
Mimo apelu frekwencja znikoma 9 osób to za mało byśmy mogli coś zwojować w lidze. PANOWIE jak macie jaja to zapraszam na niedzielny sparing ul. bulwarowa godz.17.30
