Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bzikinio February 03 2012 17:30:31
Zgłaszałem nieobecność łysiwko UÅ›miech Choroba :/
franki February 03 2012 11:30:26
znikoma frekwencja... TRAMPKARZE: jeśli trener się zgodzi wasze treningi ruszają od 7 lutego. Będą sie odbywać w Hali Szkoły Podstawowej w Woli Bat. we wtorki i czwartki o godzinie 17.00.
bartezzz84 February 03 2012 00:15:49
Mam awarie samochodu z co się dzieje??
Lysiwo February 02 2012 23:42:40
Panowie wszystkich którym zależy choć trochę nad bytem 1 drużyny zapraszam na jutrzejszy trening w szarowie godz. 18.00.
Boomerr February 02 2012 23:25:50
http://www.youtube.com/wa
tch?v=eNM3sBtpP 74
Boomerr February 02 2012 20:58:16
http://www.youtube.com/wa
tch?v=0pmc98-0c 90&feature
=related Jakby taki znajomy
Kuba1374 February 01 2012 18:17:57
Kiedy treningi trampkarzy ???
kris_8813 January 31 2012 18:30:23
Siwy gdy był juniorem ponoć pił więcej niż będąc seniorem więc dużo by nie uzbierał Pokazuje jÄ™zyk
bzikinio January 31 2012 17:15:02
Tylko szkoda teraz tego żeby zapomniano jaka historia została tworzona w tym klubie :/
franki January 31 2012 15:22:18
Do zryw(i)anego żartwonisia UÅ›miech : dlatego też napisałem na początku "do juniorów". Szkoda ze nie jestes juz juniorem bo myśle że sporo kasy mogłbyś uzbierac UÅ›miech
siwy_13 January 31 2012 13:45:44
no to jeszcze Frankowi odpowiem:ja nie dam rady,nie jestem też juniorem Z przymrużeniem oka
siwy_13 January 31 2012 13:43:36
na szczęście optymizmem napawa wiadomość krisa Szeroki uÅ›miech Szeroki uÅ›miech Szeroki uÅ›miech
siwy_13 January 31 2012 13:43:07
bardzo smutna wiadomość.Tym bardziej,że tak niedawno była niezwykle sympatyczna ekipa i historyczny wynik...
franki January 31 2012 09:38:05
Do juniorów: czy są chętni do roznoszenia kalendarzy???
kris_8813 January 30 2012 22:07:24
we wtorki w szarowie jest nas zawsze 12-14 Szeroki uśmiech Jak nie wiecej Z przymrużeniem oka
bzikinio January 30 2012 21:47:53
To jest skandal żeby nas ****dwóch było na treningu gdzie trening się odbywa na hali... ://
Boomerr January 21 2012 18:22:05
!!!!!!!!!!! HIT !!!!!!!!!!!!!!!!
Boomerr January 21 2012 18:19:16
http://www.youtube.com/wa
tch?v=GHHSVoiTw Rg
hipek January 20 2012 09:55:28
zgadnijcie kto tak powiedzial?
hipek January 19 2012 22:54:56
o nie odemnie nic niwedostaniecie??? cytat dnia wczorajszego..........
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,260 unikalne wizyty