Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Gonzo January 19 2012 12:17:57
Cytat dnia: "Nie, ja na was nie dam ani grosza. Do widzenia". Rezydujący na WB Niepołomiczanin...
Boomerr January 18 2012 08:09:43
w linku.... nie wszystkie, ale jak przeczytales wszystkie to należy Ci sie smalcowy laur
siwy_13 January 17 2012 22:51:46
17 stron komentarzy...nie ułatwiasz Boomerr
franki January 17 2012 20:55:08
chyba będzie powołanie na Euro dla naszego gracza UÅ›miech
Boomerr January 17 2012 19:20:14
czytac komentarze
Boomerr January 17 2012 19:19:59
http://euro2012.interia.p
l/komentarze-sm uda-premia
-dla-tego-kto-znajdzie-ob
ronce ,nId,426991,cPack,2
Sebaksb January 16 2012 20:04:23
aha spoko
franki January 16 2012 15:17:20
nie wiem czy macie na chwile obecną trenera. a nad wynajmem hali sie pomyśli.
Sebaksb January 15 2012 23:19:24
kiedy my zaczniemy trenowac wie ktos wogule???
koza January 15 2012 12:00:32
dzięki
franki January 14 2012 22:47:09
Myśle, że od lutego wasze treningi już zostaną wznowione.Rozmawiałem już wstępnie z Panią Dyrektor Podstawówki. Teraz musze dogadać terminy z Waszym Trenerem.
koza January 14 2012 09:29:14
Kiedy trening trampkarzy?
Boomerr January 10 2012 18:15:05
nie dam rady
franki January 10 2012 16:41:03
przyjdz a zobaczysz Uśmiech
Boomerr January 10 2012 15:44:20
kto niby taki?
franki January 10 2012 15:15:53
Myślę, że i Tiri wróci, a i może dziś na hali pojawi się inny syn marnotrawny... UÅ›miech
Boomerr January 10 2012 14:24:40
Thierry Henry wrócił do Arsenalu, wiec czy i nasz Tiri planuje jakiś mały powrocik??
hipek January 06 2012 21:56:48
aha to ty taki wąwóz wkolo boiska na 30cm wydeptales .... UÅ›miech
Boomerr January 06 2012 18:10:09
no i co Pan Panie Hipek pierd... byłem dziś biegałem co by miec siły na 6 minut UÅ›miech jutro takze, i pojutrze...
Lysiwo January 06 2012 16:18:00
9.01. godz. 18.00 trening 1 drużyny hala niepołomice (obok orlika)
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,262 unikalne wizyty