Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
hipek January 06 2012 15:25:03
a bo BOMBER inaczej prowadzi treningi a na sezon przyjdzie kopnac i zaś starczy sił na 5 min UÅ›miech
Boomerr January 06 2012 15:07:38
no napewno nie w tym tygodniu gdyz prace koncze dopiero o 21, a pozniej pewnie sie pojawie...
franki January 06 2012 14:56:14
Boomer a kiedy Ty się pojawisz na hali? bo ploty chodza ze zamiast pokopac troche z kolegami to Ty się z koleżankami w Psie umawiasz UÅ›miech
Boomerr January 03 2012 16:24:05
link konczy sie na slowie czasy
Boomerr January 03 2012 16:22:35
http://demotywatory.pl/35
25930/Jesli-pam ietasz-te-
czasy znam takiego co pamięta UÅ›miech a imie jego Wieczerzak
franki December 24 2011 14:59:57
Dzięki Trampkarzom wczoraj za spotkanie. Również składam wszystkim Serdeczne Świąteczne życzenia!
Gawron December 24 2011 14:38:20
Obfitego dlugiego weekendu Uśmiech
hipek December 23 2011 21:18:10
ja rowniez
bartezzz84 December 23 2011 16:50:45
m Roku Uśmiech
bartezzz84 December 23 2011 16:50:27
Wszystkim zawodnikom działaczom jak i osobą pośrednio lub bez pośrednio związanych z KSB chciałbym złożyć życzenia zdrowych ,radosnych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia oraz samej sielanki w Nowy
franki December 22 2011 20:32:47
Trampkarze jutro o 16.00. Hondzinka nawaliła niestety....
gomes December 21 2011 21:28:55
Franiu nie ladnie, 1000zl mandatu i 10pkt karnych za cholowanie na awaryjnych;p nie ladnie tak jezdzic Szeroki uśmiech
Kuba1374 December 21 2011 18:44:53
Kiedy spotkanie trampkarzy ??
Lysiwo December 20 2011 22:27:46
Panowie przepraszam za nieobecność na sobotnim "opłatku".Zatrzymały mnie sprawy rodzinne.Przy okazji składam jednak wszystkim zdrowych spokojnych świąt i szczęśliwego Nowego Roku.
Boomerr December 18 2011 20:05:02
w Teleekspresie widzialem komunikat ze dwóch typów, jeden łysy a drugi w swetrze w paski, lezało pijanych w rowie koło kielc, do policji cos bełkotali ze z zakonczenia wracaja czy cos...
Dudek33 December 18 2011 17:35:53
a huta tak sie podniecala zakonczeniem i nie dotarla ZAL
franki December 15 2011 21:49:05
Przypominam wszystkim! Najbliższa sobota 19.00 w klubie. info: juniorów nie udało się zgłosić na turniej halowy. Zakończenie trampkarzy w przyszły piątek przed świętami.
hipek December 14 2011 11:51:24
Najzwyczajniej bedzie sciepa reszta juz wiadome jak sie potocza losy tego wieczoru.......
hipek December 14 2011 01:48:06
Wiec tak oplatek[zakonczenie sezonu] sobota godz 19-00 w klubie. co do organizacji okaze sie na miejscu
Boomerr December 12 2011 23:45:44
wole sobie nie wyobrażać tego zakończenia...
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,263 unikalne wizyty