Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
hipek
January 06 2012 15:25:03
a bo BOMBER inaczej prowadzi treningi a na sezon przyjdzie kopnac i zaś starczy sił na 5 min 

Boomerr
January 06 2012 15:07:38
no napewno nie w tym tygodniu gdyz prace koncze dopiero o 21, a pozniej pewnie sie pojawie...
franki
January 06 2012 14:56:14
Boomer a kiedy Ty się pojawisz na hali? bo ploty chodza ze zamiast pokopac troche z kolegami to Ty się z koleżankami w Psie umawiasz 

Boomerr
January 03 2012 16:24:05
link konczy sie na slowie czasy
Boomerr
January 03 2012 16:22:35
http://demotywatory.pl/35
25930/Jesli-pam ietasz-te-
czasy znam takiego co pamięta
a imie jego Wieczerzak
25930/Jesli-pam ietasz-te-
czasy znam takiego co pamięta
a imie jego Wieczerzak
franki
December 24 2011 14:59:57
Dzięki Trampkarzom wczoraj za spotkanie.
Również składam wszystkim Serdeczne Świąteczne życzenia!
Gawron
December 24 2011 14:38:20
Obfitego dlugiego weekendu 

hipek
December 23 2011 21:18:10
ja rowniez
bartezzz84
December 23 2011 16:50:45
m Roku 

bartezzz84
December 23 2011 16:50:27
Wszystkim zawodnikom działaczom jak i osobą pośrednio lub bez pośrednio związanych z KSB chciałbym złożyć życzenia zdrowych ,radosnych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia oraz samej sielanki w Nowy
franki
December 22 2011 20:32:47
Trampkarze jutro o 16.00. Hondzinka nawaliła niestety....
gomes
December 21 2011 21:28:55
Franiu nie ladnie, 1000zl mandatu i 10pkt karnych za cholowanie na awaryjnych;p nie ladnie tak jezdzic 

Kuba1374
December 21 2011 18:44:53
Kiedy spotkanie trampkarzy ??
Lysiwo
December 20 2011 22:27:46
Panowie przepraszam za nieobecność na sobotnim "opłatku".Zatrzymały mnie sprawy rodzinne.Przy okazji składam jednak wszystkim zdrowych spokojnych świąt i szczęśliwego Nowego Roku.
Boomerr
December 18 2011 20:05:02
w Teleekspresie widzialem komunikat ze dwóch typów, jeden łysy a drugi w swetrze w paski, lezało pijanych w rowie koło kielc, do policji cos bełkotali ze z zakonczenia wracaja czy cos...
Dudek33
December 18 2011 17:35:53
a huta tak sie podniecala zakonczeniem i nie dotarla ZAL
franki
December 15 2011 21:49:05
Przypominam wszystkim! Najbliższa sobota 19.00 w klubie. info: juniorów nie udało się zgłosić na turniej halowy. Zakończenie trampkarzy w przyszły piątek przed świętami.
hipek
December 14 2011 11:51:24
Najzwyczajniej bedzie sciepa reszta juz wiadome jak sie potocza losy tego wieczoru.......
hipek
December 14 2011 01:48:06
Wiec tak oplatek[zakonczenie sezonu] sobota godz 19-00 w klubie. co do organizacji okaze sie na miejscu
Boomerr
December 12 2011 23:45:44
wole sobie nie wyobrażać tego zakończenia...
