Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bzikinio
December 12 2011 22:32:07
KAC WOLA BATORSKA 

jaro T
December 12 2011 21:45:15
weekend to może być za mało, warto ubezpieczyć się w poniedziałkowy urlop na żądanie 

bzikinio
December 12 2011 21:29:19
To chyba trzeba wziąć wolny weekend 

hipek
December 12 2011 21:26:07

jaro T
December 12 2011 18:46:49
Aha tak na marginesie 17 grudnia to moje 26 urodziny więc... nawet nie chce kończyć tego zdania 

jaro T
December 12 2011 18:46:06
Widzę ,że im bliżej opłatka to kolega siwy_13 coraz więcej pisze, coś czuje ,że ktoś tu ma ochotę wbić się jako nieproszony gość! Przypominam temu osobnikowi ,że kolegów to on ma teraz w Szarowie! Ah
delfin
December 12 2011 18:43:25
Podobno nie. 

bronek
December 11 2011 22:35:23
A wie może ktokolwiek, czy juniorzy zagrają w turnieju zimowym w hali liceum?
franki
December 11 2011 21:36:01
a może 

hipek
December 11 2011 21:31:34
a moze 18-00 ?i tak o 16-00 juz jest ciemno
franki
December 11 2011 21:26:08
w klubie Hipciu. a godzine to 19 jest za poźno myślisz? juniorzy narazie pauza myślę. po nowym roku coś się wymyśli. narazie kto chce może na treningi do Szarowa II-ki przychodzic
Sebaksb
December 11 2011 20:23:00
Kiedy juniorzy zaczna treningi wogule????
hipek
December 11 2011 19:50:02
tylko trzeba jeszcze miejsce i godzine ustalic
siwy_13
December 11 2011 16:23:26
z nieoficjalnych źródeł wiem,że atrakcją sobotniego "opłatka" będzie pokaz nowch kąpielówek Łukasza,jak również analiza ostatnich występów Wisły przeprowadzona przez Jarka T.
franki
December 11 2011 12:01:03
elegancko, i w fajnej atmosferze z przytupem 

franki
December 11 2011 12:00:35
Jak już mowa o świętach to raz jeszcze przypominam, że mniejwiecej za tydzień widzimy sie za spotkaniu opłatkowym. Wszyscy i Tidzi i Hipek, i Lysiwo i Bomber, i Jaro_T i Yanek. Zakończmy ten rok elega
TiDzi
December 10 2011 15:34:11
czytam i nie wierze. scenariusz na dobry serial.. polecam skupic uwage na zblizajacych sie swietach 

Boomerr
December 10 2011 12:58:36
a moze Ty ?
hipek
December 10 2011 12:32:30
ty to masz zespol ale downa chyba
Boomerr
December 09 2011 23:56:14
Yanek kolejny hipkoglif do rozszyfrowania... własnie bede dzownił do naszego zespołu badaczy...
