Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
hipek December 09 2011 23:54:05
LYSY WEZ NIEP...DOL. TO JEST PREZEZ ANI SPOTKANIA PO SEZONIE ANI NIHUHU JAKIES ZAKONCZENIE SEZONU?!?WSZYSTKIE KLUBY MAJA TYLKO U NAS ****NIA ALE MY I TAK II-ka sami sobie zorganizujemy!!
Lysiwo December 09 2011 20:41:52
Panowie spokojnie. Jestem po rozmowie z prezesem wszystko w klubie ok. Ja rezygnuje z przyczyn niezależnych od warunków.Cel jest nadal jeden awans!!
bzikinio December 08 2011 10:40:41
To po co cała ta presja przez całą rundę żeby być jak najwyżej i bić się o awans a teraz takie cyrki... :/
jacko-nh December 07 2011 16:36:56
Widocznie robi się wszystko na siłę żeby nie awansować!!!
franki December 07 2011 13:15:22
Czy ktoś z jedynki mógłby powiedziec co się dzieje?i co chodzi? bo chyba jakieś poważne rzeczy się dzieją,a nikt nie wie o co chodzi.
jacko-nh December 07 2011 11:29:38
Chodzi tu o samą górę!!
jacko-nh December 07 2011 11:28:47
Jesli jest w tym klubie jakiś zarzą to niech się określi co chce robić dalej bo z nieoficjalnych źródeł prowadzone są rozmowy z szarowem oraz wiślanką. W tym momencie nie wiadomo czy i kto będzie grał
hipek December 07 2011 02:28:51
no wiec powiem kto tak powiedzial ze sprzedaliuscie to musi byc jebniety lub cos w tym stylu.wiec teraz udownijcie i awansujcie.....
jaro T December 06 2011 22:59:05
bez Łysego i Bursiaka ale rozumiem Was bo pewne rzeczy są nie do przyjęcia!
jaro T December 06 2011 22:58:19
Takiego hitu to jeszcze nie słyszałem,że sprzedaliście tamten sezon! w A klasie to chyba musieliście wziąć z milion euro hahahaha Głupota niektórych jest nie do opisania ! Ciężko widzę walkę o awans b
Lysiwo December 06 2011 22:46:27
chociaż w 2 rundzie mało co kopałem ze względu na kontuzje
Lysiwo December 06 2011 22:45:29
a jeśli nie było by awansu to znowu wszystko oparło by się na najbardziej doświadczonych kopaczach w tym zespole zresztą doszły mnie słuchy że poprzedni awans sprzedałem razem z bursiakiem
Lysiwo December 06 2011 22:41:45
Poprostu nie czuje się już na siłach żeby pomóc temu zespołowi w awansie a głupio by było żeby 2 rok z rzedu awans przeszedł koło nosa.
Lysiwo December 06 2011 22:39:30
I jeszcze jedno. W moim wypadku(podobnie zresztą Rafała też) nie jest to spowodowane wyłacznie kwestią finansową o czym wspominał siermienga.
Lysiwo December 06 2011 22:37:17
Do siermienga:Jestem pewien że moje odejście z klubu nie zaszkodzi Batorians. Z pewnością trudniej będzie zastąpić naszego etatowego stopera który niestety podjął taką samą decyzje jak ja.
Yanek December 06 2011 08:20:27
Niestety na 100 000 mil zabrakło mi 0,4 sekundy do rekordu. Więc muszę jeszcze popracować nad formą. Za mało chyba w jacuzzi siedziałem
siermienga December 06 2011 01:16:06
czytam i nie wierzę Łysy odchodzi a myślałem że da się pociąć za Batorego a tu taka wiadomość ! pewnie prezes w .uja przygrał (takie chodzą słuchy) TO JEST POCZĄTEK KOŃCA KLUBU
siwy_13 December 05 2011 23:19:40
Gdy tylko Łukasz wskoczył do wody o swoje rekordy drżał Michael Phelps.Niesamowity jest potencjał tego chłopaka!Myślę,że Łysy zauważył godnego następcę i dlatego podjął taką decyzję.
siwy_13 December 05 2011 23:17:47
Spokojna wiosna się szykuje dla BatoregoII.Dziś na basenie w ukryciu podglądałem Łukasza Ł.forma już jest niesamowita,a co dopiero będzie w kwietniu!
Boomerr December 05 2011 13:14:29
gwarantowane, a do finału myśle ze dojdzie spokojnie z palcem w d....
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,253 unikalne wizyty