Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Boomerr
December 05 2011 13:13:58
Dowiedzialem sie wczoraj z pewnego źródła ze w nastepnej edycji Tanca z Gwazdami, ma wystąpic Dariusz W. zwany Wieczerzakiem, a jego znakime firmowym ma byc taniec w stylu Mistrzowski Palec... emocje
pawelrudy
December 04 2011 18:53:24
Kolko wzajemnej pierdo..nej adoracji zwykle kolesiostwo
franki
December 04 2011 16:26:50
usłyszeć, że osobami odpowiedzialnymi za rozbudowę klubu sportowego w Woli Batorskiej w ost.kadencji Rady Sołeckiej byli:S.Ptak, B.Porębski i T.Donatowicz...
franki
December 04 2011 16:24:41
Gratuluje chłopaki frekwencji. Witki opadają.Z takim zainteresowaniem to za rok o tej porze myślę, że naprawdę klub może już nie istnieć...a dla zainteresowanych na expose sołtysa można było m.in.
Ziolo
December 01 2011 22:17:07
co jest łsys? czemu tak ? moze przemysl to i chociaz do konca sezonu jakos dociagnac damy rade co ?
obgadamy to na zakonczeniu, jaki bartek mwoi przy luznej atmosferze
nie wierze ze tak latwo d
obgadamy to na zakonczeniu, jaki bartek mwoi przy luznej atmosferze
nie wierze ze tak latwo d
bzikinio
December 01 2011 09:25:16
No i to jest dobre podejście
bartezzz84
November 30 2011 22:07:30
każmu jaja i zorganizujmy się....
bartezzz84
November 30 2011 22:07:05
Łysy to jest już decyzja ostateczna???Ja jestem za tym spotkaniem,porozmawiać...
w luźnej atmosferze Nam nie zaszkodzi
Dla nas jako drużyny takie spotkanie integracyjne było by nawet wskazane.Po
w luźnej atmosferze Nam nie zaszkodzi
Dla nas jako drużyny takie spotkanie integracyjne było by nawet wskazane.Po
Dudek33
November 30 2011 16:09:57
%%%% 

franki
November 30 2011 02:27:44
Łysiwo wróciliśmy właśnie z hali i nie dowierzamy co czytamy....
hipek
November 30 2011 02:17:32
KTORYCH AKURAT BRAK!
Lysiwo
November 29 2011 22:50:52
Niestety chłopaki żegnam się z wami teraz czas na młodych zdolnych.
bzikinio
November 29 2011 22:45:45
Jakie odejść? o_O
Lysiwo
November 29 2011 22:23:34
Acha zioło coś mówił że pasowało by sie nakur... w sam raz przed świętami.
Lysiwo
November 29 2011 22:21:52
No to będzie możliwość pożegnać się z fajnymi chłopakami z woli.Już postanowiłem jak to mówią dobrze odejść w glorii chwały.
koza
November 29 2011 15:43:25
Ej to jest to spotkanie dzisiaj?Bo mi się nie chce na marne jechać:/
Boomerr
November 29 2011 13:27:20
-opłatki są??
-nie ma...
-to poproszę pół litry!
hipek
November 29 2011 12:54:52
Opolatek Oplatkiem,a na deser owszem minimum 40%
Boomerr
November 29 2011 11:47:54
opłatki obowiązują w formie płynnej stężonej co najmniej 40%??
hipek
November 29 2011 09:36:49
ty no dokladnie 

