Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Boomerr December 05 2011 13:13:58
Dowiedzialem sie wczoraj z pewnego źródła ze w nastepnej edycji Tanca z Gwazdami, ma wystąpic Dariusz W. zwany Wieczerzakiem, a jego znakime firmowym ma byc taniec w stylu Mistrzowski Palec... emocje
pawelrudy December 04 2011 18:53:24
Kolko wzajemnej pierdo..nej adoracji zwykle kolesiostwo
franki December 04 2011 16:26:50
usłyszeć, że osobami odpowiedzialnymi za rozbudowę klubu sportowego w Woli Batorskiej w ost.kadencji Rady Sołeckiej byli:S.Ptak, B.Porębski i T.Donatowicz...
franki December 04 2011 16:24:41
Gratuluje chłopaki frekwencji. Witki opadają.Z takim zainteresowaniem to za rok o tej porze myślę, że naprawdę klub może już nie istnieć...a dla zainteresowanych na expose sołtysa można było m.in.
Ziolo December 01 2011 22:17:07
co jest łsys? czemu tak ? moze przemysl to i chociaz do konca sezonu jakos dociagnac damy rade co ? UÅ›miech obgadamy to na zakonczeniu, jaki bartek mwoi przy luznej atmosferze UÅ›miech nie wierze ze tak latwo d
bzikinio December 01 2011 09:25:16
No i to jest dobre podejście
bartezzz84 November 30 2011 22:07:30
każmu jaja i zorganizujmy się....
bartezzz84 November 30 2011 22:07:05
Łysy to jest już decyzja ostateczna???Ja jestem za tym spotkaniem,porozmawiać...
w luźnej atmosferze Nam nie zaszkodzi UÅ›miech Dla nas jako drużyny takie spotkanie integracyjne było by nawet wskazane.Po
Dudek33 November 30 2011 16:09:57
%%%% Szeroki uśmiech
franki November 30 2011 02:27:44
Łysiwo wróciliśmy właśnie z hali i nie dowierzamy co czytamy....
hipek November 30 2011 02:17:32
KTORYCH AKURAT BRAK!
Lysiwo November 29 2011 22:50:52
Niestety chłopaki żegnam się z wami teraz czas na młodych zdolnych.
bzikinio November 29 2011 22:45:45
Jakie odejść? o_O
Lysiwo November 29 2011 22:23:34
Acha zioło coś mówił że pasowało by sie nakur... w sam raz przed świętami.
Lysiwo November 29 2011 22:21:52
No to będzie możliwość pożegnać się z fajnymi chłopakami z woli.Już postanowiłem jak to mówią dobrze odejść w glorii chwały.
koza November 29 2011 15:43:25
Ej to jest to spotkanie dzisiaj?Bo mi się nie chce na marne jechać:/
Boomerr November 29 2011 13:27:20
-opłatki są?? -nie ma... -to poproszę pół litry!
hipek November 29 2011 12:54:52
Opolatek Oplatkiem,a na deser owszem minimum 40%
Boomerr November 29 2011 11:47:54
opłatki obowiązują w formie płynnej stężonej co najmniej 40%??
hipek November 29 2011 09:36:49
ty no dokladnie Uśmiech
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,254 unikalne wizyty