Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
kris_8813
November 29 2011 00:04:59
Drogi Hipku
Ośmielę się cię poprawić bo domyślam się że chodziło ci o datę 17.12.11 a nie jak napisałeś 17.11.11 
Ośmielę się cię poprawić bo domyślam się że chodziło ci o datę 17.12.11 a nie jak napisałeś 17.11.11 
franki
November 28 2011 22:44:34
Odważnych z jedynki też sie zaprasza oczywiście 

hipek
November 28 2011 22:31:52
II-ka B Paka 17-11-11.r organizujemy spotkanie oplatkowe
Dudek33
November 28 2011 19:08:57
hit! 

franki
November 27 2011 21:30:12
Jeśli nie będzie jakiegoś spotkania zakończeniowego to napewno będzie spotkanie okołoopłatkowe, więc wtedy myślę będzie okazja się trochę zbratać 

Ziolo
November 27 2011 01:02:54
Ey ja mam pytanie nastepujacej tresci ..
kiedy sie wszysyc naje*iemy na zakonczeniu ?! sorka ze tak bezposrednio ale czekam na to juz troche czasu 

hipek
November 26 2011 10:45:31
gonzo czy cie szrszen przypadkiem nieujebal???
bartezzz84
November 25 2011 21:05:30
Czy już wiadomo kiedy odbędzie się zebranie z Prezesem ???
Gonzo
November 25 2011 15:40:35
Doniu na sołtysa!!!
siwy_13
November 24 2011 11:23:08
Łooo ty .....
Boomerr
November 23 2011 23:32:01
Teściowo bedo te placki co tanij??
koza
November 23 2011 17:53:17
Wiadomo kiedy spotkanie trampkarz?
siwy_13
November 23 2011 11:44:17
wczoraj był,a dziś go nie ma...!
hipek
November 23 2011 01:49:21
gdziwe jest ****orzel sie pytam
franki
November 20 2011 21:20:51
wiemy i sie odezwiemy!
tomson75nh
November 18 2011 00:14:06
Niestety w Branicach o aparacie nic nie wiadomo. Jak by jakiś sparing na hali lub orliku w zimie ze Z.B.II to wiecie gdzie....Pozdro.
Ziolo
November 14 2011 21:08:38
no wiem ze nie posadzasz
ale jakbys np jakies ogloszenie czy cos wywyesil kolo klubu np n a jakis tablicach to by bylo lep[sze rozwiazanie chyba
tam wiecej osob ma dostep
ale pewnie i tka n
ale jakbys np jakies ogloszenie czy cos wywyesil kolo klubu np n a jakis tablicach to by bylo lep[sze rozwiazanie chyba
tam wiecej osob ma dostep
ale pewnie i tka n
hipek
November 14 2011 20:30:05
szalu niebylo ale szkoda bo zdjecia z meczu byly a w tym sezonie to chyba jedyne i poszly sie pierdolic
franki
November 14 2011 20:02:34
Ziolo ja nikogo nie posdzam o nic, tylko tak informuje ze jakby ktos cos wiedzial to zeby dal znac. generalnie moja wina bo go przy sprzataniu polozylem luzem w klubie. a na drugi dzien go juz nie byl
Boomerr
November 14 2011 18:59:43
jak to był aparat jakiś lepszy to zapomnijcie ze go ktokolwiek odda...
