Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
kris_8813 November 29 2011 00:04:59
Drogi Hipku Pokazuje jÄ™zyk Ośmielę się cię poprawić bo domyślam się że chodziło ci o datę 17.12.11 a nie jak napisałeś 17.11.11 Z przymrużeniem oka
franki November 28 2011 22:44:34
Odważnych z jedynki też sie zaprasza oczywiście UÅ›miech
hipek November 28 2011 22:31:52
II-ka B Paka 17-11-11.r organizujemy spotkanie oplatkowe
Dudek33 November 28 2011 19:08:57
hit! Szeroki uśmiech
franki November 27 2011 21:30:12
Jeśli nie będzie jakiegoś spotkania zakończeniowego to napewno będzie spotkanie okołoopłatkowe, więc wtedy myślę będzie okazja się trochę zbratać UÅ›miech
Ziolo November 27 2011 01:02:54
Ey ja mam pytanie nastepujacej tresci .. kiedy sie wszysyc naje*iemy na zakonczeniu ?! sorka ze tak bezposrednio ale czekam na to juz troche czasu Szeroki uśmiech
hipek November 26 2011 10:45:31
gonzo czy cie szrszen przypadkiem nieujebal???
bartezzz84 November 25 2011 21:05:30
Czy już wiadomo kiedy odbędzie się zebranie z Prezesem ???
Gonzo November 25 2011 15:40:35
Doniu na sołtysa!!!
siwy_13 November 24 2011 11:23:08
Łooo ty .....
Boomerr November 23 2011 23:32:01
Teściowo bedo te placki co tanij??
koza November 23 2011 17:53:17
Wiadomo kiedy spotkanie trampkarz?
siwy_13 November 23 2011 11:44:17
wczoraj był,a dziś go nie ma...!
hipek November 23 2011 01:49:21
gdziwe jest ****orzel sie pytam
franki November 20 2011 21:20:51
wiemy i sie odezwiemy!
tomson75nh November 18 2011 00:14:06
Niestety w Branicach o aparacie nic nie wiadomo. Jak by jakiś sparing na hali lub orliku w zimie ze Z.B.II to wiecie gdzie....Pozdro.
Ziolo November 14 2011 21:08:38
no wiem ze nie posadzasz Uśmiech ale jakbys np jakies ogloszenie czy cos wywyesil kolo klubu np n a jakis tablicach to by bylo lep[sze rozwiazanie chyba Uśmiech tam wiecej osob ma dostep Uśmiech ale pewnie i tka n
hipek November 14 2011 20:30:05
szalu niebylo ale szkoda bo zdjecia z meczu byly a w tym sezonie to chyba jedyne i poszly sie pierdolic
franki November 14 2011 20:02:34
Ziolo ja nikogo nie posdzam o nic, tylko tak informuje ze jakby ktos cos wiedzial to zeby dal znac. generalnie moja wina bo go przy sprzataniu polozylem luzem w klubie. a na drugi dzien go juz nie byl
Boomerr November 14 2011 18:59:43
jak to był aparat jakiś lepszy to zapomnijcie ze go ktokolwiek odda...
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,237 unikalne wizyty