Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Ziolo November 14 2011 18:37:05
no ale kto powiedzial ze to musial byc ktos od nas? skoro tam siedzial caly zespol z branic i ludzie postronni? moze jakies ogloszenie walnac na tabnlicach kolo klubu o zaginieniu aparatu.. bo tak to
hipek November 13 2011 23:10:07
jezeli taki sie nie przyzna do przywlaszczenia tego aparatu prezes niewyplaci pensji .....
franki November 13 2011 11:46:06
Tydzień temu między meczem Batory II a Batory I zainął mi Aparat Fotograficzny - czarny Samsung.Szczęśliwego znalazcę odpowiednio wynagrodzę.
bartekwb November 09 2011 15:43:41
Wiadomo może co i jak z tym turniejem juniorów?
Boomerr November 07 2011 23:23:59
jtr hl c-kl o 21 w szr. ob obwzk. kdy 1 fka na gł
hipek November 07 2011 22:28:59
aaaaa moze no moglo tu chodzic wlasnie o ''by tu''
Boomerr November 07 2011 21:40:06
Eh Paweł, zobaczymy co pokażesz jutro lebiedo Pokazuje jÄ™zyk
Yanek November 07 2011 20:49:06
Pytałem nawet samego autora tekstu ale on też nie był w stanie rozszyfrować słowa, które napisał. Prawdopodobnie chodziło o "by tu"
Yanek November 07 2011 20:47:54
Jako, że nikt nie odgadł słowa napisanego przez Hipka podam chyba prawidłową odpowiedź. Analizując cały komentarz Hipka doszedłem do wniosku iż słowo bynbtu to tak naprawdę 2 słowa
pawelrudy November 07 2011 20:03:56
masz niesamowite poczucie humoru ,,raz" hmm czyz aby nie za mało ? znow pewnie zawitaja cale legiony ;/
Boomerr November 07 2011 19:28:58
hala jest o 21 w szarowie
Boomerr November 07 2011 19:28:21
noi i ile jeszcze będzieci mi to wypominac?? rok dwa pięc?? mnie sie to zdarzyło raz a tobie z 500 Pawle UÅ›miech Pokazuje jÄ™zyk
pawelrudy November 07 2011 19:19:08
Tomaszu nie bede wspominal o twoim ,, pogoda mnie rozlozyla" Pokazuje język bo to kazdy zna ;p kopiemy cos czy nie ?
Boomerr November 07 2011 19:09:50
a może Szeroki uÅ›miech
hipek November 07 2011 18:30:35
Bomber pomylily ci sie strony błoń
Boomerr November 07 2011 17:23:10
my kompiemy ale ty lepiej nie bo sie jeszcze na pilce zabijesz(znowu) Szeroki uśmiech
pawelrudy November 07 2011 15:17:39
kopiemy cos na hali ?
Boomerr November 07 2011 12:26:04
Hipek robote Ci znalazłem UÅ›miech http://www.pracuj.pl/prac
a/steward-krako w,oferta,2
253769
hipek November 05 2011 21:57:21
yanku rudy baranku wypij litera wszystko bedziesz rozumiał......
Yanek November 05 2011 18:53:26
Polecam komentarze pod meczem rezerw z dnia 7.11.2009
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,235 unikalne wizyty