Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Yanek
November 05 2011 18:42:39
ewentualnie inna zabawa. Rozszyfrować słowa pisane przez Hipka. Podaje pierwsze. Zaczęrpnąłem je z komentarza pod meczem a brzmi ono bynbtu
Boomerr
November 05 2011 18:34:57
Gówno prawda Panie Śiwy. ja wiem że było to wtedy przed zatonieciem Atlantydy, bo Wieczerzak jako jedyny uciekł z niej robiąc sobie z protezy szalupę ratunkową
siwy_13
November 05 2011 18:28:32
kiedyś się przede mną otworzył i zdradził,że miało to miejsce podczas drugiej wyprawy Aleksandra Wielkiego na Persję.przykre zdarzenie...
Yanek
November 05 2011 18:26:42
7. Bitwa pod monopolowym o wino? 8. Bitka po zakończeniu sezonu na stadionie?
Yanek
November 05 2011 18:25:36
1. Podczas wojny Trojańskiej?
2. Podczas wojny secesyjnej?
3. Wojna Polsko- Bolszewicka?
4. Bitwa nad Bzurą?
5. Lądowanie w Normandii?
6. Podczas pojmania Kadafiego?
Yanek
November 05 2011 18:21:50
Może jakaś sonda? Mam nawet pytanie. Podczas jakiej bitwy kontuzji kolana doznał Wieczerzak?
franki
November 05 2011 09:44:34
Krystian jeśli bedziesz miał czas i ochotę to zapraszamy na nasz mecz. Targinho dał zgodę na połowkę.
JuNioR
November 04 2011 20:00:56
III Liga Juniorów :
Wieliczanka Wieliczka - Złomex Branice w/o dla Wieliczanki złomex nie przyjechał na mecz !
JuNioR
November 04 2011 17:07:20
Franiu ten dzień jest wolny od szkoły 

franki
November 04 2011 17:00:54
JUNIORZY: Jesteście zgłoszeni do Turnieju z okazji 11 listopada, który odbędzie się na Orliku w Wieliczce. Żeby nie było, że ktoś ma szkołę 

Gonzo
November 04 2011 11:30:09
moze w siatkę coś zagramy? 

franki
November 04 2011 00:05:52
no i poplynela wisła 

bzikinio
November 03 2011 16:55:08
Oczywiście Jaśnie Panie! 

Yanek
November 03 2011 14:53:57
Czy w dniu dzisiejszym trening odbywa się normalnie?
siwy_13
November 01 2011 15:24:44
nic dodać,nic ująć...:/
Lysiwo
November 01 2011 13:30:30
To jest komentarz po ostatniej porażce Zrywu Szarów na ich stronie.
Lysiwo
November 01 2011 13:29:26
http://www.youtube.com/wa
tch?v=Chhp-DTf- oQ&feature
=player_embedded
tch?v=Chhp-DTf- oQ&feature
=player_embedded
bronek
October 31 2011 21:21:42
Przerwę zimową. 

delfin
October 31 2011 21:19:06
Juniorzy jak na razie maja przerwę w treningach.
JuNioR
October 31 2011 18:53:23
Kiedy jest jakiś trening juniorów bo ostatnie 2 się nie odbyły.
