Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Yanek November 05 2011 18:42:39
ewentualnie inna zabawa. Rozszyfrować słowa pisane przez Hipka. Podaje pierwsze. Zaczęrpnąłem je z komentarza pod meczem a brzmi ono bynbtu
Boomerr November 05 2011 18:34:57
Gówno prawda Panie Śiwy. ja wiem że było to wtedy przed zatonieciem Atlantydy, bo Wieczerzak jako jedyny uciekł z niej robiąc sobie z protezy szalupę ratunkową
siwy_13 November 05 2011 18:28:32
kiedyś się przede mną otworzył i zdradził,że miało to miejsce podczas drugiej wyprawy Aleksandra Wielkiego na Persję.przykre zdarzenie...
Yanek November 05 2011 18:26:42
7. Bitwa pod monopolowym o wino? 8. Bitka po zakończeniu sezonu na stadionie?
Yanek November 05 2011 18:25:36
1. Podczas wojny Trojańskiej? 2. Podczas wojny secesyjnej? 3. Wojna Polsko- Bolszewicka? 4. Bitwa nad Bzurą? 5. Lądowanie w Normandii? 6. Podczas pojmania Kadafiego?
Yanek November 05 2011 18:21:50
Może jakaś sonda? Mam nawet pytanie. Podczas jakiej bitwy kontuzji kolana doznał Wieczerzak?
franki November 05 2011 09:44:34
Krystian jeśli bedziesz miał czas i ochotę to zapraszamy na nasz mecz. Targinho dał zgodę na połowkę.
JuNioR November 04 2011 20:00:56
III Liga Juniorów : Wieliczanka Wieliczka - Złomex Branice w/o dla Wieliczanki złomex nie przyjechał na mecz !
JuNioR November 04 2011 17:07:20
Franiu ten dzień jest wolny od szkoły Pokazuje jÄ™zyk
franki November 04 2011 17:00:54
JUNIORZY: Jesteście zgłoszeni do Turnieju z okazji 11 listopada, który odbędzie się na Orliku w Wieliczce. Żeby nie było, że ktoś ma szkołę UÅ›miech
Gonzo November 04 2011 11:30:09
moze w siatkę coś zagramy? UÅ›miech
franki November 04 2011 00:05:52
no i poplynela wisła Smutek
bzikinio November 03 2011 16:55:08
Oczywiście Jaśnie Panie! UÅ›miech
Yanek November 03 2011 14:53:57
Czy w dniu dzisiejszym trening odbywa się normalnie?
siwy_13 November 01 2011 15:24:44
nic dodać,nic ująć...:/
Lysiwo November 01 2011 13:30:30
To jest komentarz po ostatniej porażce Zrywu Szarów na ich stronie.
Lysiwo November 01 2011 13:29:26
http://www.youtube.com/wa
tch?v=Chhp-DTf- oQ&feature
=player_embedded
bronek October 31 2011 21:21:42
Przerwę zimową. Z przymrużeniem oka
delfin October 31 2011 21:19:06
Juniorzy jak na razie maja przerwę w treningach.
JuNioR October 31 2011 18:53:23
Kiedy jest jakiś trening juniorów bo ostatnie 2 się nie odbyły.
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,238 unikalne wizyty