Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
kopacz
June 12 2011 13:08:13
brawo brawo tylko ze nie 15 min przed koncem sie przebrali a 3 a pozatym poprawnie
Yanek
June 12 2011 11:13:07
Brawo, brawo, brawo. Kapitanów 2-óch składa gratulacje całemu zespołowi.
pawelrudy
June 12 2011 10:14:14
Te wlasnie , nawet nie probowales sobie przypomniec ze masz cos mojego dopiero pewnie w sklepie jak szukales drobnych to myslalem ze zaplacisz zlotem xP na sczescie Cie sumienie ruszylo ;p jedzie ktos
wkurwiony
June 12 2011 00:24:59
no Franku jakby to bylo na1-1 no ale naszczescie,,,,,a CI co niezagrali to sami sobie winni 15min a ci jz przebrani.........
franki
June 11 2011 23:52:11
Brawo Panowie. dobra gra i sorry bo zawaliłem bramkę
Lysiwo
June 11 2011 23:21:07
Dzieki panowie za mozliwość pokopania z wami. Szkoda że nie wszyscy mogli dzis zagrac ale mam nadzieje że nie będą się czuli obrażeni i w następnym meczu dostaną szanse.
termit85
June 11 2011 22:15:13
Pawel, mam twoj lancuszek wiec badz spokojny
sprzedam go jutro hehhe, pozdro
sprzedam go jutro hehhe, pozdro
termit85
June 11 2011 22:14:27
Brawo, walczymy o pkt i mam nadzieje ze nikt sie nie zlosci ze nie mogl zagrac. Walczymy zawsze o jak najwyzsze cele, wiec jezeli dzisiaj nie wszyscy kopali to niech sie nie gniewaja. Wazne 3pkt.
jaro T
June 11 2011 22:08:39
gratuluję drugiej drużynie wygranej, przewyższacie "c" klasę o poziom i to widać gołym okiem! Oby nam się też jutro udało wygrać !
bartekwb
June 11 2011 14:29:15
Ok dzięki 

delfin
June 11 2011 14:04:18
u nas.
bartekwb
June 11 2011 13:58:07
Juniorzy grają u siebie czy na wyjeździe
siwy_13
June 11 2011 00:48:42
naciśń opatkowianka naciśń!!!
wkurwiony
June 11 2011 00:21:44
i pieknie zbiorka 16-45 dla zainteresowanych ,chetnych kopnac z C paka
franki
June 10 2011 23:39:08
Policzyłem i wyniki są takie:Łysy-17 meczy, Grześ - 16, Guja-12, Benny-8.Pawełek G.-21 więc on już nie może. Pierwsi trzej gracze+Kuś dziś zostali zgłoszeni do C-klasy.Benny był już wcześniej zgłosz
strojko
June 10 2011 13:43:55
upsss, ale polecialem...kopacza z nadwaga...
strojko
June 10 2011 13:43:16
nawet nie było 50%... wiec chyba moge... Prosba do Franka, aby zalatwil w zwiazku zgloszenie i bedziecie miec dodatkowego zawodnika z lekka nadwaga
siwy_13
June 10 2011 13:08:38
Grzesiek,Ty chyba rozegrałeś 75% meczów pierwszej...:/
termit85
June 10 2011 12:32:49
Oczywiscie ze zapraszamy
hehe Hipek racja
wpisowe musi byc
to widzimy sie w sobote 
hehe Hipek racja
wpisowe musi byc
to widzimy sie w sobote 
wkurwiony
June 10 2011 10:10:29
Pany jaknajbardziej widziani jestescie zbiorka 16-45!a bym zapomnial wpispwe 

