Aktualnie online
· Gości online: 2
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
strojko
June 10 2011 08:14:10
W I raczej juz nie kopnę - trener stawia na młodszych.... 

strojko
June 10 2011 08:12:50
Moze i ja moglbym z Wami powalczyc? Słyszałem ze szukacie bramkarza, a mialem ostatnio kilka ofert z klubów...nocnych. A poważnie,to z chęcią bym jeszcze kopnąl na koniec przygody...
franki
June 10 2011 00:41:41
jak najbardziej zapraszamy! My nie tacy źli, jak nas malują. A Mourinho się zgodził? 

Boomerr
June 09 2011 22:39:01
zapraszamy jak najbardziej. zawsze warto przetestować co w tej A klasie kopiecie
Lysiwo
June 09 2011 20:27:12
Oczywiście jak chłopaki z Dwójki nie mają nic przeciwko.
Lysiwo
June 09 2011 20:26:20
Franiu czy mógłbym z wami pokopać w sobote chce sprawdzić czy jestem w stanie zagrać jeszcze w tym sezonie?
RUmUniNiOcH
June 09 2011 15:54:06
Franiu odstaw alkohol
To nie jest "Maciejł" ^^
To nie jest "Maciejł" ^^
franki
June 09 2011 14:36:08
dzieki za spostzregawczość. poprawione. i sorry do samego zainteresowanego 

RUmUniNiOcH
June 09 2011 13:41:59
W składzie Seniorów jest Pomyłka
Nie Michał Stolarz Tylko Maciej 
Nie Michał Stolarz Tylko Maciej 
Boomerr
June 09 2011 13:08:41
jednak cos jest nie tak z tymi tabelami, pojebane jakies
Boomerr
June 09 2011 13:07:36
http://ppnwieliczka.pl/in
dex.php?option= com_joomle
ague&func=showRanking&p=3
&from=1&t o=11&Itemid=
dex.php?option= com_joomle
ague&func=showRanking&p=3
&from=1&t o=11&Itemid=
JuNioR
June 08 2011 23:44:14
Juniorzy jutro trening o 18:30
wkurwiony
June 07 2011 23:36:59
to bedzie dopiero mecz
Lysiwo
June 07 2011 22:51:58
Wilga Golkowice-Batory 2-0 (1-0) w niedziele w grabiu mecz o 2 miejsce
wkurwiony
June 07 2011 21:49:31
jak pierwsza dzis???
siwy_13
June 06 2011 21:56:26
nie mogę się dodzwonić do Irka,ale zbierzmy się jutro o 16.30 to pewnie koło 16.45 ruszymy
Sebaksb
June 06 2011 20:01:57
Jutro trenig juniorow jest o 16:00.
franki
June 06 2011 15:59:33
Wy we środę u nas, a seniorzy jutro w swoszowicach z wilgą golk.
Sebaksb
June 06 2011 15:47:05
gdzie graja seniorzy???
franki
June 06 2011 14:49:22
w środe mecz zległy u nas gracie...
